اردوغان یونان و ارمنستان را نیروهای شیطانی خواند

به گزارش مجله کوروش بزرگ، رئیس جمهور ترکیه با انتقاد از همکاری یونان و جمهوری ارمنستان آنها را نیروهای شیطانی خواند و به تداوم نبرد با آنچه که نیروهای تروریستی لقب داد، اشاره نمود.

اردوغان یونان و ارمنستان را نیروهای شیطانی خواند

سفر با تور یونان ارزان را از دست ندهید و از نزدیک با سرزمین اسطوره های باستانی آشنا شوید و شهرهای سانتورینی، آتن و میکونوس را ببینید.

به گزارش گروه بین الملل مجله کوروش بزرگ، رئیس جمهور ترکیه در سخنانی ارمنستان و یونان را نیروهای شیطانی خواند و به ادامه نبرد با آنچه که نیروهای تروریست لقب داد، اشاره نمود.

به نوشته وبگاه آسبارز رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه در سخنانی که از تلویزیون دولتی این کشور پخش شد در زمینه همکاری یونان با ارمنستان گفت: ترکیه به نبرد علیه تروریسم، دشمنان خارجی از قبیل قدرتهای شیطانی از لابی های ارمنی و یونانی گرفته تا دشمنانی در خلیج فارس، همچنین کسانی که با استفاده از موسسات اقتصادی خارجی سعی در ایجاد محدودیت علیه ما دارند، مبارزه خواهد نمود.

این در حالی است که طی روزهای گذشته یونان در چند نوبت از ترکیه و اقدامات نظامی این کشور در دریای اژه و نقض حریم هوایی خود انتقاد نموده است. (جزئیات بیشتر)

به نوشته این منبع خبری، اردوغان در ادامه در زمینه مبارزه با ویروس کرونا نیز گفت، با یاری جمعیت 83 میلونی ترکیه نبرد با کرونا ادامه خواهد یافت و شمار مبتلایان جدید، بستری شدگان، بیماران تحت مراقبتهای ویژه در حال کاهش است.

رئیس جمهور ترکیه در روزهای گذشته نیز خطاب به بعضی کشورهای حاشیه خلیج فارس، آنها را نیروی شر توصیف نموده بود.

پنج کشور مصر، یونان، قبرس جنوبی، فرانسه و امارات روز دوشنبه علیه ترکیه بیانیه ای صادر کردند. کشورهای یاد شده تحرکات ترکیه در دریای اژه، اعزام نیرو در سوریه و دخالت این کشور در امور لیبی را محکوم کردند.(جزئیات بیشتر)

م

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 25 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 940

به "اردوغان یونان و ارمنستان را نیروهای شیطانی خواند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اردوغان یونان و ارمنستان را نیروهای شیطانی خواند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید