استقلال فکری شبیه به آخرین فصل قهرمانی

به گزارش مجله کوروش بزرگ، آبی پوشان پایتخت برای لیگ بیستم محمود فکری را به عنوان سرمربی روی نیمکت خود می بینند. استقلالی ها تا پایان هفته یازدهم، نتایج قابل قبولی با فکری گرفته اند و با کسب 22 امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار دارند. به بهانه عملکرد خوب استقلال و صدرنشینی این تیم در لیگ، آنالیز نموده ایم استقلال در فصل هایی که تا پایان هفته یازدهم، 22 امتیاز یا بیشتر گرفته، در پایان فصل به چه مقامی رسیده است.

استقلال فکری شبیه به آخرین فصل قهرمانی

استقلال جلوتر از دو قهرمانی اول

استقلالی ها سه بار در لیگ برتر همراه با امیر قلعه نویی به مقام قهرمانی رسیده اند. قهرمانی اول و دوم آن ها در حالی بدست آمد که این تیم در خاتمه هفته یازدهم، کمتر از استقلال فکری امتیاز گرفته بود. آبی پوشان پایتخت در اولین قهرمانی خود همراه با قلعه نویی در لیگ پنجم تا خاتمه هفته یازدهم، 21 امتیاز کسب نموده بودند. استقلالی ها در لیگ هشتم در حالی دوباره با قلعه نویی قهرمان شدند که تا خاتمه هفته یازدهم، 18 امتیاز داشتند.

فکری هم امتیاز با آخرین قهرمانی

استقلال در تاریخ رقابت های لیگ برتر سه بار دیگر مانند این فصل تا خاتمه هفته یازدهم 22 امتیاز کسب نموده بود. آبی پوشان پایتخت در لیگ نهم همراه با صمد مرفاوی بعد از اینکه در خاتمه هفته یازدهم، 22 امتیاز گرفته بودند، در نهایت به مقام سوم لیگ رسیدند.

استقلالی ها در لیگ دوازدهم همراه با امیر قلعه نویی مانند این فصل با فکری تا خاتمه هفته یازدهم امتیاز کسب نموده بودند و در نهایت هم توانستند قهرمان لیگ شوند. آن فصل آخرین باری بود که استقلال در لیگ برتر قهرمان شد.

شاگردان پرویز مظلومی در تیم استقلال در لیگ پانزدهم، 22 امتیاز تا خاتمه هفته یازدهم گرفته بودند. استقلال مظلومی هم مانند استقلال مرفاوی در خاتمه فصل سوم شد.

ناکامی در فصل هایی که بیش از 22 امتیاز گرفتند

آبی پوشان پایتخت در لیگ های ششم و یازدهم تا خاتمه هفته یازدهم، بیشتر از این فصل امتیاز کسب نموده بودند. استقلالی ها در لیگ ششم همراه با صمد مرفاوی 24 امتیاز گرفته بودند و در لیگ یازدهم هم همراه با پرویز مظلومی 23 امتیاز بدست آورده بودند. استقلالی ها در این دو فصل با وجود اینکه لیگ را خیلی خوب آغاز نموده بودند، در نهایت نتوانستند قهرمان شوند؛ مرفاوی در لیگ ششم همراه با استقلال به مقامی بهتر از چهارمی نرسید. مظلومی هم در لیگ یازدهم همراه با آبی پوشان پایتخت سوم شد.

منبع: فرارو
انتشار: 2 اسفند 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 1500

به "استقلال فکری شبیه به آخرین فصل قهرمانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال فکری شبیه به آخرین فصل قهرمانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید