برخورد جدی با خانه مسافرهای فاقد مجوز مشهد در ایام نوروز

به گزارش مجله کوروش بزرگ، معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری گفت: با خانه مسافرهای غیرمجازی که تا به امروز نسبت به اخذ مجوز اقدام نکرده اند، در ایام نوروز 99 برخورد جدی خواهد شد.

برخورد جدی با خانه مسافرهای فاقد مجوز مشهد در ایام نوروز

جهت دریافت اجرای روف گاردن با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید.

محمد صادق براتی در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان اظهار کرد: سال گذشته تعداد زیادی از خانه مسافرها با رعایت استانداردهای لازم، اقدام به اخذ مجوز کردند اما هنوز تعداد محدودی خانه مسافر فاقد مجوز وجود دارد.

او اضافه کرد: در فرصت باقی مانده شرایط خانه مسافرهای فاقد مجوز آنالیز و در صورت عدم پیگیری برای دریافت مجوز از اداره کل میراث فرهنگی استان، برخورد جدی و قانونی با آنان انجام خواهد شد.

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی توضیح داد: با توجه به حضور گسترده زائران بارگاه منور حضرت رضا(ع) همزمان با ایام نوروز در مشهد، ستاد اجرایی خدمات سفر استان از تمام ظرفیت ها برای تسهیل سفر مسافران و زائران استفاده خواهد نمود.

او گفت: برای ارائه خدمات مطلوب تر به زائران و مسافران در سال آینده از هم اکنون ستاد اجرایی خدمات سفر استان فعالیت خود را شروع نموده و با آسیب شناسی مسائل سال گذشته برای برطرف آنها اقدام نموده است.

براتی گفت: از آنجا که سالانه شاهد افزایش حضور زائران غیر ایرانی به خصوص شیعیان کشور پاکستان در مشهد مقدس هستیم، ضرورت دارد کمیته ای برای پشتیبانی و پیگیری مسائل این دسته از زائران ایجاد گردد.

او گفت: کمیته تنظیم بازار استان باید با برنامه ریزی مناسب نسبت به کنترل قیمت ها و تامین اقلام مورد احتیاج و اساسی اقدام و گزارش های منظم خود را به دبیرخانه ستاد اجرایی خدمات سفر ارسال کند.

منبع: دنیای سفر
انتشار: 14 بهمن 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 657

به "برخورد جدی با خانه مسافرهای فاقد مجوز مشهد در ایام نوروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برخورد جدی با خانه مسافرهای فاقد مجوز مشهد در ایام نوروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید