برق بیمارستان ها قطع نمی گردد

به گزارش مجله کوروش بزرگ، تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت توزیع برق پایتخت گفت برق مراکز حساس درمانی و بیمارستان ها به طور مستمر تامین و تحت هیچ شرایطی قطع نمی گردد.

برق بیمارستان ها قطع نمی گردد

به گزارش شرکت توزیع برق تهران عظیم، حسین صبوری، مدیرعامل شرکت توزیع برق تهران عظیم، به تشریح بروز خاموشی های اخیر در پایتخت پرداخت و گفت: به دلیل شرایط اقلیمی و کاهش شدید بارندگی ها در امسال و هم چنین تأمین برق از طرف نیروگاه های برق آبی، متأسفانه خاموشی های پراکنده ای در سطح پایتخت به وجود آمده است که با برنامه ریزی های صورت گرفته این مسائل رفع می گردد.

وی با بیان اینکه این شرکت با تمام توان در حال خدمت رسانی به شهروندان است، ادامه داد: تأمین برق مراکز درمانی از مهم ترین اولویت های این شرکت است و تا به امروز برق هیچ بیمارستانی در تهران قطع نشده است و برنامه قطع برق این شرکت شامل سازمان ها و مراکزی است که باوجود اخطارهای مکرر مصرف برق خود را کاهش نداده اند و به همین علت برق آنها قطع شده است.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تهران عظیم با بیان اینکه شرایط امسال در حوزه انرژی بسیار حساس است، گفت: شهروندان برای آگاه شدن از شرایط قطعی برق، می توانند جدول روزانه خاموشی های احتمالی برق پایتخت را در سایت شرکت مشاهده نمایند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 25 خرداد 1400 بروزرسانی: 25 خرداد 1400 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 1707

به "برق بیمارستان ها قطع نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برق بیمارستان ها قطع نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید