توافق فیفا و FIFPro برای حمایت از فوتبال بانوان در دوران کرونایی

به گزارش مجله کوروش بزرگ، فیفا و FIFPro برای حمایت از فوتبال بانوان که تحت تاثیر شیوع جهانی ویروس کرونا نهاده شد، توافق کردند.

توافق فیفا و FIFPro برای حمایت از فوتبال بانوان در دوران کرونایی

به گزارش مجله کوروش بزرگ و به نقل از سایت رسمی فدراسیون دنیای فوتبال (فیفا)، این فدراسیون و فدراسیون دنیای فوتبالیست های حرفه ای (FIFPro) توافق کردند که برای تسریع در توسعه فوتبال حرفه ای زنان و به حداقل رساندن پیامدهای شیوع ویروس کرونا در این بخش با یکدیگر همکاری نمایند.

فدراسیون دنیای فوتبالیست های حرفه ای پیش از این گفت که همه گیری ویروس کرونا خطر جدی برای فوتبال زنان است و می تواند باعث بیکاری گسترده و رکود مالی گردد. فیفا نیز تاکید نمود با وجود تاثیرگذاری ویروس کرونا روی بخش صنعت همچنان به سرمایه گذاری در حوزه فوتبال بانوان ادامه می دهد.

در بیانیه رسمی فیفا آمده است: فیفا و FIFPro توافق کردند در این دوره سخت و پس از انتها بحران با هدف حمایت از فوتبال بانوان با یکدیگر همکاری نمایند. این دو فدراسیون درباره موارد مختلفی از جمله شرایط بازیکنان، مسابقات و تقویم دنیای به بحث و گفتگو خواهند پرداخت.

بسیاری از رقابت های فوتبال دنیا پس از شیوع ویروس کرونا تعلیق شدند. باشگاه های زیادی نیز در سراسر دنیا تصمیم به کاهش دستمزد بازیکنان، کادر فنی و حتی اخراج کارمندان خود گرفتند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 مرداد 1399 بروزرسانی: 3 مرداد 1399 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 1078

به "توافق فیفا و FIFPro برای حمایت از فوتبال بانوان در دوران کرونایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توافق فیفا و FIFPro برای حمایت از فوتبال بانوان در دوران کرونایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید