تکذیب جان باختن کارمند بیمارستان ماسال در پی تزریق واکسن کرونا

به گزارش مجله کوروش بزرگ، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به تکذیب شایعات منتشر شده در فضای مجازی در مورد جان باختن کارمند بیمارستان ماسال براثر تزریق واکسن کرونا گفت: هم اکنون شرایط عمومی این فرد، خوب است.

تکذیب جان باختن کارمند بیمارستان ماسال در پی تزریق واکسن کرونا

دکتر انوش دهنادی مقدم در گفت وگوبا ایسنا اظهار کرد: در جهت واکسیناسیون گروه های هدف گیلانی که بخش عمده ای از آن را پرستاران و پزشکان تشکل می دادند، یک نفر از کارکنان بیمارستان ماسال در حین تزریق، دچار واکنش آنافیلاکسی شد که بلافاصله به وسیله اورژانس هوایی به مرکز آموزشی و درمانی رازی رشت منتقل و تحت مداوا نهاده شد.

وی توضیح داد: واکنش آنافیلاکسی یک واکنش آلرژیک جدی و تهدیدکننده حیات است که به طور ناگهانی شروع می گردد و می تواند منجر به مرگ انسان نیز گردد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان ادامه داد: استفاده از واکسن ها همانند هر داروی دیگری، نیز ممکن است با عوارض جانبی همراه باشد که البته تعداد نادری از افرادی که تحت واکسیناسیون قرار می گیرند ممکن است به آن دچار شوند.

وی اظهار داشت: اطلاع از مشخصات واکسن و رعایت نکات ذکر شده در استفاده از واکسن، این عوارض احتمالی را به حداقل خواهد رساند.

دهنادی مقدم با اشاره به تکذیب شایعات منتشر شده در فضای مجازی در مورد جان باختن کارمند بیمارستان ماسال براثر تزریق واکسن کرونا گفت: هم اکنون شرایط عمومی این فرد، خوب است.

منبع: فرارو
انتشار: 31 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 31 اردیبهشت 1400 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 1673

به "تکذیب جان باختن کارمند بیمارستان ماسال در پی تزریق واکسن کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکذیب جان باختن کارمند بیمارستان ماسال در پی تزریق واکسن کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید