جلسه محاکمه ترامپ در سنا رسما آغاز شد

به گزارش مجله کوروش بزرگ، منابع از آغاز جلسه رسمی محاکمه رئیس جمهور آمریکا در مجلس سنای این کشور خبر دادند.

جلسه محاکمه ترامپ در سنا رسما آغاز شد

به گزارش خبرنگاران، به نقل از شبکه خبری اسکای نیوز، جلسه محاکمه دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در مجلس سنای این کشور رسما آغاز شد.

رهبر جمهوری خواهان در مجلس سنا در این جلسه گفت: اصلاحاتی که رهبر دموکرات ها درباره ضوابط محاکمه ترامپ خواهان اجرای آن شده بررسی خواهد شد.

مجلس سنا در این جلسه اسناد ویژه محاکمه ترامپ را ارائه کرد.

آدام شف، رئیس تیم محاکمه ترامپ گفت: ترامپ باید به خاطر اقداماتی که انجام داده محاکمه و برکنار شود. ما خواهان محاکمه عادلانه هستیم.

وی گفت: پیش نویسی که درباره ضوابط محاکمه ارائه شده تلاشی از سوی جمهوری خواهان برای پایان دادن سریع به محاکمه است. ما با این پیش نویس کاملا مخالفیم. سنا باید شاهدان را احضار کند و اسناد را ارائه کند.

مجلس نمایندگان آمریکا در روز 19 دسامبر به استیضاح ترامپ بر سر سوء استفاده از قدرت و ایجاد مانع در اقدامات کنگره رای مثبت داد. این اقدام پس از تحقیقات رسمی استیضاح علیه این رییس جمهور صورت گرفت که شکایت افشاگری را درباره تماس تلفنی ترامپ و همتای اوکراینی اش مورد بررسی قرار داد. این افشاگر در شکایت خود ادعا کرد که ترامپ به دنبال به راه انداختن تحقیقاتی قضایی علیه جو بایدن، رقیب انتخاباتی اش از حزب دموکرات و پس او بوده است.

ترامپ هرگونه خطا را تکذیب و بارها تحقیقات استیضاح علیه خود را پیگیری موهومات توصیف کرده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 اسفند 1398 بروزرسانی: 18 اسفند 1398 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 752

به "جلسه محاکمه ترامپ در سنا رسما آغاز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلسه محاکمه ترامپ در سنا رسما آغاز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید