خبرنگاران کشته شدن 5 نفر در جریان تیراندازی در نزدیکی تورنتو کانادا

به گزارش مجله کوروش بزرگ، تهران- خبرنگاران- به گزارش منابع خبری در بامداد شنبه، در جریان تیراندازی در خانه ای در نزدیکی شهر تورنتو کانادا پنج عضو یک خانواده کشته شدند.

خبرنگاران کشته شدن 5 نفر در جریان تیراندازی در نزدیکی تورنتو کانادا

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ویزای مولتی کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای کانادا، ویزای مالتی 5 ساله کانادا با دعوتنامه معتبر دریافت کنید.

به گزارش بی بی سی، پلیس شهر اوشاوا در نزدیکی تورنتو می گوید مظنون به این تیراندازی هم در میان کشته شدگان است و احتمالا با شلیک به خود خودکشی نموده است.

براساس گزارش پلیس کانادا، تمامی قربانیان این تیراندازی اعضای یک خانواده اند؛ از جمله دو کودک.

پلیس شهر اوشاوا می گوید پس از آن که نیمه شب گذشته گزارش های متعددی از تیراندازی دریافت نموده ساعت یک و 20 دقیقه بامداد به وقت تورنتو به صحنه رسیده است و وقتی وارد این خانه مسکونی شده پنج جسد شامل فرد مظنون و دو کودک را پیدا نموده است.

پلیس یک زن 50 ساله را هم پیدا نموده که بر اثر این تیراندازی مجروح شده بود و اکنون در بیمارستان بستری است اما وضع عمومی او خطرناک و وخیم نیست.

پلیس در کنفرانس خبری خود گفته است همه قربانیان با هم رابطه داشتند و از نظر پلیس مظنون با شلیک به خودش از پای درآمده.

پلیس می گوید هنوز این واقعه را یک قتل-خودکشی طبقه بندی ننموده چون تحقیقات در مراحل اولیه است اما مظنون دیگری در ارتباط با این تیراندازی شناسایی نشده است.

همسایگان این خانواده به رسانه ها گفته اند در این خانه چهار کودک و دو بزرگسال زندگی می کردند.

خشونت با سلاح گرم در کانادا از سال 2017 تا به امروز رو به افزایش بوده است به ویژه پس از کشتار بزرگی که بهار گذشته در استان نوااسکوشیا روی داد و طی آن 22 نفر کشته شدند. آن واقعه خونین ترین تیراندازی تاریخ کانادا لقب گرفت. پیش از آن هم در سال 2018 حمله یک تیرانداز به مسجدی در کبک مردم کانادا را نسبت به افزایش تیراندازی ها نگران نموده بود.

جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا پس از کشتار ماه مه گذشته در استان نوااسکوشیا، لایحه ممنوعیت مسلسل های دستی و جنگی را به تصویب رساند.

پلیس درباره نوع سلاح به کار گرفته شده در تیراندازی شهر اوشاوا هنوز گزارشی منتشر ننموده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 16 شهریور 1399 بروزرسانی: 16 شهریور 1399 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 1164

به "خبرنگاران کشته شدن 5 نفر در جریان تیراندازی در نزدیکی تورنتو کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران کشته شدن 5 نفر در جریان تیراندازی در نزدیکی تورنتو کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید