رشیدی کوچی: نامزدهای انتخابات 1400 باید صداقت را سرلوحه رقابت قرار دهند

به گزارش مجله کوروش بزرگ، یک عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها تاکید نمود: هر چهره ای که قصد ورود به عرصه انتخابات 1400 را دارد باید از شعار زدگی فاصله گرفته و با نگاه به داخل صداقت را سرلوحه کار خود قرار دهند.

رشیدی کوچی: نامزدهای انتخابات 1400 باید صداقت را سرلوحه رقابت قرار دهند

جلال رشیدی کوچی در گفت وگو با خبرنگاران درباره ورود چهره های سیاسی و نامزدها برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری سال 1400، اعلام کرد: از نظر بنده مهم ترین مولفه ای که کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری باید به آن توجه داشته باشند، حلقه گمشده ای است که همه مردم دنبال آن هستند و آن نیز صداقت می باشد.

وی در ادامه اظهار کرد: امروز تمام آسیب هایی که به کشور و مردم وارد می گردد به دلیل عدم صداقت می باشد. کاندیداها باید از شعار زدگی فاصله گرفته و یکی از گام های اساسی آن ها باید حرکت به سمت حل مسائل مالی مردم باشد.

نماینده مردم مرودشت در مجلس شورای اسلامی توضیح داد: امروز کشور ما از لحاظ نظامی یک قدرت برتر در منطقه غرب آسیا بوده و از لحاظ فرهنگی نیز از یک فرهنگ غنی ایرانی اسلامی برخوردار است اما متاسفانه در بحث مالی ضعیف هستیم. از نظر بنده هر کاندیدایی که قصد ورود به عرصه انتخابات را دارد باید از شعار زدگی دورباشد و نگاهش به داخل بوده و صداقت را سرلوحه کار خود قرار دهد.

رشیدی کوچی در سرانجام تاکید نمود: از نظر بنده برای افزایش مشارکت مردم در انتخابات اگر بتوانیم بر روی مولفه صداقت تکیه نموده و چهره ها خالصانه و مخلصانه در عرصه رقابت حاضر شوند، شاهد مشارکت حداکثری مردم خواهیم بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 بهمن 1399 بروزرسانی: 28 بهمن 1399 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 1491

به "رشیدی کوچی: نامزدهای انتخابات 1400 باید صداقت را سرلوحه رقابت قرار دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشیدی کوچی: نامزدهای انتخابات 1400 باید صداقت را سرلوحه رقابت قرار دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید