شناسایی و دستگیری سارقان منازل بازیکنان رئال مادرید و اتلتیکو

به گزارش مجله کوروش بزرگ، چند تن از سارقانی که به منازل بازیکنان تیم های رئال مادرید و اتلتیکو، در زمان بازی تیم های شان دستبرد می زدند، شناسایی و دستگیر شدند.

شناسایی و دستگیری سارقان منازل بازیکنان رئال مادرید و اتلتیکو

به گزارش خبرنگاران و به نقل از نشریه آ اِس، چهار تن از اعضای باندی که به منازل بازیکنان تیم های فوتبال رئال مادرید و اتلتیکومادرید دستبرد می زدند شناسایی و دستگیر شدند و بعضی اموال مسروقه و مقادیری جواهرات و پول نقد از آنها پس گرفته شد.

یکی از افرادی که دستگیر شده اند، شخصی با ملیت آلبانیایی است که سال 2007 نیز به دلیل سرقت از منزل به خوسه لوئیس مورنو، هنرپیشه معروف اسپانیا بازداشت شده بود.

از جمله اموال مسروقه پس گرفته شده از سارقان، مدال نایب قهرمانی توماس پارتی، بازیکن تیم فوتبال اتلتیکومادرید در لیگ قهرمانان اروپا است.

افراد دستگیر شده جزو باندی هستند که به منازل بازیکنان اتلتیکو و رئال مادرید و حتی زین الدین زیدان، سرمربی کهکشانی ها در اوقاتی که آنها درگیر بازی تیم های خود بوده و خارج از خانه حضور داشتند، دستبرد می زدند. گزارش هایی هم منتشر شده مبنی بر اینکه این سارقان حتی زمانی که افراد دیگری در منازل این بازیکنان حضور داشته بودند نیز به صورت گروهی به آنجا حمله و اموال شان را سرقت کردند.

کاسمیرو هافبک برزیلی رئال مادرید و دو هم تیمی اش لوکاس واسکز و ایسکو و آلوارو موراتا مهاجم اسپانیایی رئال مادرید جزو افرادی هستند که منازل شان مورد سرقت واقع شد.

پلیس اسپانیا در کوشش است دیگر اعضای باند سرقت ازمنازل بازیکنان شاغل در مادرید را شناسایی و دستگیر کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 آذر 1398 بروزرسانی: 8 آذر 1398 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 488

به "شناسایی و دستگیری سارقان منازل بازیکنان رئال مادرید و اتلتیکو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شناسایی و دستگیری سارقان منازل بازیکنان رئال مادرید و اتلتیکو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید