عضو مجمع فدراسیون: کیومرث هاشمى کارمند دولت است

به گزارش مجله کوروش بزرگ، عضو مجمع فدراسیون فوتبال گفت: برای انتخاب نامزد اصلح برای ریاست فدراسیون باید به برنامه های او توجه شود و شخصی انتخاب شود که بتواند در این فدراسیون تعادل برقرار کند.

عضو مجمع فدراسیون: کیومرث هاشمى کارمند دولت است

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، صمد نوتاش در پاسخ به این پرسش که مهمترین عواملی که باعث می شود که اعضای مجمع فدراسیون فوتبال به کاندیدا های انتخابات فدراسیون فوتبال رای بدهند چیست؟ گفت: ریاست فدراسیون فوتبال یکی از پست های کلیدی در فوتبال کشور است و تصمیمات ریاست فدراسیون فوتبال می تواند به تعالی فوتبال کشور کمک کند.

وی اضافه نمود: اعضای مجمع فدراسیون فوتبال در تلاش هستند که به یکی از کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال رای بدهند که بتواند به تعالی فوتبال کشور کمک کند بنابراین اعضای مجمع به برنامه های نامزد های ریاست فدراسیون فوتبال نگاه ویژه ای دارند و برنامه های آن ها را رصد می کنند. اعضای مجمع فدراسیون فوتبال در خصوص برنامه های نامزد های انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال، بررسی های میدانی و بررسی های لازم را انجام خواهند داد تا به نتیجه برسند که چه درصدی از برنامه های نامزد ها قابلیت اجرایی دارند.

نوتاش تاکید کرد: یکی از شاخصه های انتخاب یکی از نامزد های انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال این است که او چقدر توانایی اجرای برنامه های ارائه شده خود دارد. یکی دیگر از شاخصه های نامزد های انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال که به نظر خود من از اهمیت بالایی برخوردار است این است که سوابق مدیریتی گذشته نامزد ها چگونه بوده است و در حوزه فوتبال و سایر مدیریت هایی که داشته اند چه دستاورد هایی داشته اند.

نوتاش اضافه نمود: علاوه بر این، مقبولیت فوتبالی است که نامزد های انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال باید بین جامعه فوتبال و آحاد مردم داشته باشد و آیا او می تواند از این مقبولیت برای تعادل سازی برنامه ها و اهداف فدراسیون فوتبال با دولت، مجلس و سایر دستگاه های بالا دستی استفاده کند. اگر یک نامزد انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال بتواند بین مجلس، دولت و حاکمیت یک تعادل مثبت ایجاد کند و از این تعادل برای تقویت و برجسته سازی فدراسیون فوتبال استفاده کند از شاخصه هایی است که می توان به آن ها برای رای به یک نامزد مورد توجه قرار بگیرد.

رییس هیات فوتبال استان اردبیل در پاسخ به این پرسش که در حال حاضر، کدام یک از نامزد های انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال برنامه های خود را به مجمع این فدراسیون، تحویل داده اند؟ گفت: در حال حاضر، 3 نامزد انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال از بین 4 کاندیدا برنامه های خود را به مجمع فدراسیون فوتبال تحویل داده اند. مصطفی آجرلو، شهاب الدین عزیزی خادم و کیومرث هاشمی 3 نامزدی هستند که تا به امروز، برنامه های خود را به مجمع فدراسیون فوتبال تحویل داده اند. علی کریمی که یکی از چهره های مطرح فوتبالی کشور است هنوز برنامه های خود را به مجمع فدراسیون فوتبال تحویل نداده است.

رییس هیات فوتبال استان اردبیل اضافه نمود: کیومرث هاشمی کارمند دولت است و اینکه گفته می شود وی مورد حمایت دولت برای تصدی ریاست فدراسیون فوتبال است حرف هایی است که به گوش می رسد. باید در نظر داشت که هر نامزدی طرفداران خاص خود را دارد و این طبیعی است که طرفداران آن ها برای پیروزی نامزد مورد نظر حمایت هایی را داشته باشند.

وی در خاتمه، گفت: اینکه دولت در سنوات گذشته از نامزد های انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال حمایت داشته را تایید و تکذیب نمی کنم، اما شخصی که بعنوان رییس فدراسیون فوتبال انتخاب می شود باید بتواند تعامل مناسبی با ای اف سی و فیفا بوجود بیاورد تا در عرصه داخلی و بین المللی بتواند برنامه های مناسبی را اجرا کند. رییس آینده باید استقلال و قدرت فدراسیون را حفظ کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 اسفند 1399 بروزرسانی: 28 اسفند 1399 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 1554

به "عضو مجمع فدراسیون: کیومرث هاشمى کارمند دولت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عضو مجمع فدراسیون: کیومرث هاشمى کارمند دولت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید