قطعی برق امتحانات دانشگاه علامه طباطبایی را به تعویق انداخت

به گزارش مجله کوروش بزرگ، معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی گفت: قطعی برق یک روز از امتحانات دانشگاه علامه را به تعویق انداخت که آزمون مجدد آن در تاریخ 19 تیر برگزار خواهد شد.

قطعی برق امتحانات دانشگاه علامه طباطبایی را به تعویق انداخت

شجاع احمدوند معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علامه طباطبایی در گفت وگو با خبرنگاردرباره تجربه دانشگاه از برگزاری امتحانات خاتمه ترم اظهار کرد: امتحانات خاتمه ترم دانشگاه علامه طباطبایی از 5 تیر ماه برای تمامی مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری برگزار گردید.

او اضافه نمود: دیروز، یعنی در تاریخ 16 تیرماه یکی از امتحانات دانشگاه به تعویق افتاد؛ چرا که قطعی مکرر برق در سرورهای دانشگاه علامه طباطبایی اختلالات جدی به وجود آورده و به تبع آن دانشجویان را در زمان امتحان دچار مشکل نموده است.

احمدوند توضیح داد: دو کلان سرور در دانشگاه علامه طباطبایی برای سیستم داریم که دارای زیرمجموعه های کوچک تر هستند و قطعی و نوسانات برق باعث ازدسترس خارج شدن این سرورها یا اختلال در آن ها خواهند شد که همین عامل مشکلاتی را در امتحانات خاتمه ترم پدید می آورند.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علامه طباطبایی ادامه داد: در روز یک شنبه ساعت 16، یعنی تاریخ 13 تیرماه در منطقه ای که سرورهای دانشگاه مستقر هستند برق شان قطع شد و به همین دلیل دچار مشکلاتی شدیم که در نهایت توانستیم 30 دقیقه به زمان امتحانات دانشجویان اضافه کنیم و به اینصورت مشکل را برطرف کنیم، اما دیروز از همان اوایل صبح برق قطع بود و با کوشش دوستان توانستیم مشکل را حل کنیم و به اینصورت با ابلاغ اطلاعیه ای تعویق امتحان را اعلام کردیم که تمامی امتحانات روز چهارشنبه، در روز شنبه یعنی در تاریخ 19 تیر همان ساعت برگزار خواهند شد.

احمدوند افزود: دیروز سامانه دانشگاه علامه طباطبایی تا حدودی بروز رسانی شد، اما به دلیل کاهش امنیت در امتحانات از برگزاری آن ها صرف نظر کردیم تا نمره دانشجویان به خطر نیفتد.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علامه طباطبایی درباره ترم تابستانی گفت: دانشگاه علامه طباطبایی ترم تابستانی ندارد، اما دانشجویان می توانند با ارائه درخواست خود به دانشگاه های دیگر مهمان شوند و دروس خود را بگذرانند. در واقع هیچ محدودیتی از جانب ما برای ترم تابستانی دانشجویان وجود ندارد، مگر اینکه پرونده آموزشی دانشجویان احتیاج به بازنگری داشته باشد و به اینصورت دچار مشکل شوند.

احمدوند گفت: از آن جایی که ترم تابستانی دارای تعداد واحد کمی است؛ بنابراین دانشجویان مشروطی در این زمینه هم مسئله ای نخواهند داشت و به راحتی می توانند برای ترم تابستانی آماده شوند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 5 شهریور 1400 بروزرسانی: 5 شهریور 1400 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 1824

به "قطعی برق امتحانات دانشگاه علامه طباطبایی را به تعویق انداخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قطعی برق امتحانات دانشگاه علامه طباطبایی را به تعویق انداخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید