مظفری زاده: یک پنالتی استقلال گرفته نشد

به گزارش مجله کوروش بزرگ، کارشناس داوری با بیان اینکه داور در دقایق پایانی تمرکزش را از دست داده بود گفت: بنیادی فر یک پنالتی به نفع استقلال نگرفت.

مظفری زاده: یک پنالتی استقلال گرفته نشد

به گزارش مهر، حساس ترین ملاقات هفته هشتم بیست و یکمین دوره رقابت های فوتبال لیگ برتر از ساعت 16:15 دقیقه امروز شنبه 13 آذر به قضاوت موعود بنیادی فر بین تیم های استقلال و پرسپولیس در استادیوم آزادی تهران شروع شد که این ملاقات با تساوی بدون گل به انتها رسید.

سعید مظفری زاده در مورد عملکرد داور دربی 97 گفت: تیم داوری در مجموع عملکرد خوبی داشت. البته در اواسط نیمه دوم یک اتفاق که منجر به درگیری هم شد، بوجود آمد. بنیادی فر به اشتباه توپ را برای استقلال تشخیص داد در حالی که روزبه چشمی بر روی بازیکن پرسپولیس خطا نموده بود و یاری داور هم این موضوع را به داور وسط گفت، اما او همچنان به کار خود اعتقاد داشت.

وی اضافه کرد: بنیادی فر در اواسط نیمه دوم و بعد از آن اتفاق تمرکز خود را از دست داد و نتوانست قضاوت خوبی داشته باشد. او در صحنه ای که استقلالی ها نسبت به آن اعتراض داشته و اعتقاد داشتند یک پنالتی باید به سودشان گرفته می شد، اشتباه کرد و به علت اینکه تمرکز نداشت پنالتی برای استقلال نگرفت.

مظفری زاده در ادامه گفت: دو یاری بنیاد فر هر دو عملکرد خوبی داشتند. هم ذهیری و هم ایلدروم عملکرد خوبی داشتند و با اینکه پرسپولیس نسبت به یک آفساید معترض بود، اما یاری داور اول اشتباه ننموده بود. کارشناس داوری در انتها اظهار داشت: عملکرد کادر داوری در مجموع خوب بود، اما در دقایق انتهای بنیادی فر تمرکزش را از دست داده بود.

منبع: فرارو
انتشار: 26 دی 1400 بروزرسانی: 26 دی 1400 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 1981

به "مظفری زاده: یک پنالتی استقلال گرفته نشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مظفری زاده: یک پنالتی استقلال گرفته نشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید