ناکامی دزد در سرقت از مدافع لیگ برتری

به گزارش مجله کوروش بزرگ، گابریل که تابستان 2020 از لیل به آرسنال پیوست، در ماه آگوست در حالی که در ساعات پایانی شب در حال پارک خودروی مرسدس بنز خود در پارکینگ خانه اش در منطقه بارنت واقع در شمال لندن بود و در حالی که هنوز درِ برقی پارکینگ خانه اش بالا بود، دو سارق با چوپ بیسبال وارد پارکینگ شدند و ضمن تهدید او و دوستش، مدافع آرسنال را مجبور کردند که ساعت، موبایل و سوئیچ خودروی 45 هزار پوندی اش را به آنها بدهد.

ناکامی دزد در سرقت از مدافع لیگ برتری

مدافع 23 ساله توپچی های لندن در ابتدا ساعت، موبایل و سوئیچ خودرویش را به سارقان داد اما در ادامه از غفلت یکی از سارقان استفاده کرد و مشتی به صورتش زد و در حالی که با او درگیری فیریکی پیدا کرد، کلاه سارق را از سرش در آورد اما سارق با زدن چند ضربه به گابریل از صحنه گریخت. سارقان همدست سومی هم داشتند که جلوی درِ ورودی پارکینگ حضور داشت تا مانع بسته شدن درِ برقی شود.

هویت یکی از سارقان از طریق DNA کلاهی که در جریان درگیری اش با گابریل از سرش افتاده بود، شناسایی شده است. بر اساس گزارش های منتشر شده در رسانه های انگلیسی نام سارقی که کلاه به سر داشته و با چوب بیسبال به مدافع آرسنال حمله کرد، عبدرهام میوز است.

میوز 26 ساله، پس از اینکه پلیس او را از طریق DNA کلاهی که در جریان درگیری از سرش افتاده بود، به سرقت در ماه آگوست مرتبط دانست و او را به پنج سال حبس محکوم کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 1980

به "ناکامی دزد در سرقت از مدافع لیگ برتری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناکامی دزد در سرقت از مدافع لیگ برتری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید