نتایج اولیه آزمون استخدامی شنبه اعلام می شود

به گزارش مجله کوروش بزرگ، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از نتایج اولیه هشتمین آزمون استخدامی متمرکز 28 دستگاه اجرایی کشور در سال 1399 در روز شنبه، 11 بهمن ماه جاری خبر داد.

نتایج اولیه آزمون استخدامی شنبه اعلام می شود

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، فاطمه زرین آمیزی ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: نتایج اولیه هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال 99 تا ساعت 20 روز شنبه مورخ 11 بهمن بر روی درگاه سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

وی در ادامه شرح داد: متقاضیان هریک از دستگاه های اجرایی پس از دریافت نتیجه آزمون، درصورتی که بر اساس نتیجه مندرج در کارنامه آزمون جزء معرفی شدگان برای مرحله بررسی مدارک باشند، باید برای اطلاع از اطلاعیه و اقدامات بعدی در روز چهارشنبه مورخ 15 بهمن به آدرس درگاه اینترنتی دستگاه مورد نظر به شرح جدول منتشر شده در سایت سازمان سنجش مراجعه و با توجه به مفاد اطلاعیه مندرج در درگاه دستگاه مورد نظر، اقدام کنند.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه اسامی 28 دستگاه اجرایی بر روی سایت این سازمان واقع شده است، تاکید کرد: متقاضیان معرفی شده برای مرحله بررسی مدارک که متقاضی استفاده از بند مربوط به احراز سابقه 10 سال سکونت باشند، جهت تایید اطلاعات خوداظهاری مبنی بر بومی شهرستانی، الزامی است فرم استشهاد محلی موضوع اطلاعیه مورخ 27 مهر 99 مندرج در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش را تکمیل کرده و پس از تایید از مرجع مربوطه در هنگام مراجعه به دستگاه اجرایی در زمان بررسی مدارک، به همراه داشته باشند. درصورت عدم ارائه مدارک بومی شهرستانی، امتیاز بومی، لغو شده و از نمره مکتسبه کسر خواهد شد و شرایط متقاضی بر اساس نمره مکتسبه جدید در رقابت با سایر متقاضیان ملاک عمل قرار خواهد گرفت.

زرین تاکید کرد: عدم مراجعه متقاضی در مهلت مشخص شده بر اساس اطلاعیه اعلام شده توسط دستگاه اجرایی برای بررسی مدارک به منزله انصراف متقاضی از سایر مراحل استخدام تلقی می شود. پس از بررسی مدارک از بین متقاضیان واجد شرایط تا چند برابر ظرفیت برای شرکت در مصاحبه استخدامی به هریک از دستگاه های اجرایی معرفی خواهند شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 24 اسفند 1399 بروزرسانی: 24 اسفند 1399 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 1545

به "نتایج اولیه آزمون استخدامی شنبه اعلام می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتایج اولیه آزمون استخدامی شنبه اعلام می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید