هر سه نماینده ایران حذف شدند، برنامه روز دوم مسابقات تعیین شد

به گزارش خبرنگاران، این دوره از مسابقات با حضور 273 جودوکار از 40 کشور صبح امروز به میزبانی امارات در سالن شیخ الزاید شهر فجیره شروع شد. در روز نخست جودوکاران اوزان 60- و 66- کیلوگرم به روی تاتامی رفتند که سه نماینده تیم کشورمان با شکست برابر رقبای خود از دور مسابقات حذف شدند.

هر سه نماینده ایران حذف شدند، برنامه روز دوم مسابقات تعیین شد

در وزن 60- کیلوگرم مصطفی ریاحی فر دور نخست برابر گنوکی کوگا از ژاپن باخت و حذف شد. ابوالفضل محمودی دیگر نماینده ایران در این وزن ابتدا علی خسروف از یمن را از پیش رو برداشت و سپس برابر رقیبی از استرالیا نتیجه را واگذار کرد و از دور رقابتها کنار رفت.

قاسم نوری زاده نیز در وزن 66- کیلوگرم در اولین دیدار دوآن بین از چین را از پیش رو دارد و سپس نتیجه را به ماکانوف از قزاقستان واگذار و از جدول خارج شد.

فردا یکشنبه اول اردیبهشت ماه در روز دوم رقابتهای اوزان 63- و 70- کیلوگرم زنان، 73- و 81- کیلوگرم مردان برگزار می گردد. در وزن 63- کیلوگرم با 16 جودوکار، نرگس اسدزاده دور نخست استراحت دارد و سپس با کوگلان از استرالیا مبارزه می نماید. در وزن 70- کیلوگرم که 13 جودوکار به رقابت خواهند پرداخت مریم بربط دور نخست با تاناکا از ژاپن مبارزه می نماید.

در وزن 73- کیلوگرم محمد بریمانلو ابتدا رشاد آریان از افغانستان مبارزه می نماید و سپس با امانوف از قزاقستان پیکار می نماید. در این وزن 32 جودوکار حضور دارند. در وزن 81- کیلوگرم که 27 جودوکار به رقابت خواهند پرداخت. مهدی فتحی پور دور نخست به مصاف شاریپوف از بحرین می رود و در صورت رجحان با دیدار خمزا از قزاقستان مبارزه می نماید.

این رقابتها تا روز دوشنبه در امارات ادامه خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 19 تیر 1398 شناسه مطلب: 177

به "هر سه نماینده ایران حذف شدند، برنامه روز دوم مسابقات تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هر سه نماینده ایران حذف شدند، برنامه روز دوم مسابقات تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید