کروز: جنبش اعتراضی زنان حتی سوالات مصاحبه را محترمانه تر نموده است

به گزارش مجله کوروش بزرگ به نقل از ورایتی، پنه لوپه کروز طی گفتگویی که در جشنواره تورنتو با ورایتی داشت، گفت: من حقیقتا فکر می کنم این افشاگری ها درباره اتفاقاتی که برای زنان می افند چیزهای زیادی را تغییر داد.

کروز: جنبش اعتراضی زنان حتی سوالات مصاحبه را محترمانه تر نموده است

وی ادامه داد: من متوجه تفاوت ها شدم، برای مثال در نوع سوال هایی که در مصاحبه ها از ما می گردد. قبلا در مصاحبه های مطبوعاتی از زنان فقط سوالات سطحی و گستاخانه می شد اما افراد الان محتاط تر هستند. این یک حرکت نمادین است و نشان دهنده آن است که افراد نسبت به دیگری آگاهانه با احترام بیشتری رفتار می نمایند.

پنه لوپه کروز در فیلم جدیدش با نام همه می دانند ساخته اصغر فرهادی در کنار همسرش خاویر باردم به ایفای نقش پرداخته است. این دو بازیگر همکاری های مشترک دیگری چون ویکی کریستینا بارسلونا و خامون خامون را در پرونده کاریشان پیش از این داشته اند.

کروز در ادامه گفت: من و خاویر همدیگر را از زمانی که من 17 سال داشتم و او 21 ساله بود، می شناسیم. ما کار کردن یکدیگر را می دیدیم بنابراین خیلی خوب می دانیم که دیگری چگونه کار می نماید. قبل از هر پروژه ای از خود می پرسیم آیا ما با هم به خوبی کار می کنیم؟ اگر پاسخ نه بود، آن کار را انجام نمی دهیم.

خاویر باردم بازیگر و همسر کروز نیز درباره جوایز اسکارشان به ورایتی گفت: من و کروز اسکارهایمان را یک جا گذاشته ایم اما آن جا چندان تعیین نیست کجاست و باید دنبالش بگردیم.

کروز در انتها گفت: روی جایزه من نشان یادبودی است که نامم به صورت وارونه روی آن حک شده، پدرم آن نام وارونه را بدون عینک گذاشته بود. متاسفانه پدرم را سه سال پیش از دست دادم. من هیچ وقت آن نام حک شده را تغییر نمی دهم. آن نام برای همواره وارونه خواهد. من عاشق آن هستم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 20 اردیبهشت 1399 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 926

به "کروز: جنبش اعتراضی زنان حتی سوالات مصاحبه را محترمانه تر نموده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کروز: جنبش اعتراضی زنان حتی سوالات مصاحبه را محترمانه تر نموده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید