کیکاووس سعیدی: توافق انجام شده صرفا برای سرپرستی دبیرکلی است

به گزارش مجله کوروش بزرگ، به گزارش خبرنگار مهر، شاهرخ شهنازی که مدت ها با مسائل شخصی روبرو بود امروز سه شنبه استعفای خود را از دبیرکلی کمیته ملی المپیک بیان کرد. به همین دلیل با حکم سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، کیکاووس سعیدی خزانه دار و ذی حساب این کمیته به عنوان سرپرست دبیرکلی انتخاب شد.

کیکاووس سعیدی: توافق انجام شده صرفا برای سرپرستی دبیرکلی است

کیکاووس سعیدی در تبادل نظر با خبرنگار مهر گفت: خارج از مجموعه کمیته ملی المپیک بودم که از انتخابم به عنوان سرپرست دبیرکلی آگاه شدم. البته پیش از این صحبت هایی در این زمینه با من شده بود و توافقاتی هم حاصل شده بود.

وی ضمن تشکر از حُسن اعتماد رئیس کمیته ملی المپیک و اعضای هیات اجرایی برای این انتخاب، توضیح داد: باید از شاهرخ شهنازی بابت زحمات چند ساله ای که در مجموعه کمیته ملی المپیک متحمل شدند، تشکر کرد. امیدوارم در صندلی دبیرکلی بتوانم آنطور که باید پیگیر امور باشم. متعهد می شوم به عنوان یک عضو هیات اجرایی و خزانه دار و ذی حساب کمیته ملی المپیک تمام کوشش خود را برای تحقق اهداف کمیته داشتم باشم و بتوانم در صندلی سرپرست دبیرکلی هم مثمرثمر باشم.

سرپرست دبیرکلی کمیته ملی المپیک در پاسخ به این پرسش که آیا برای معرفی نهایی به عنوان دبیرکل هم با شما توافق شده است؟، گفت: صحبت های صورت گرفته صرفاً در خصوص سرپرست دبیرکلی و پذیرفتن این مسئولیت بود. هیچ صحبتی در خصوص معرفی به عنوان گزینه نهایی دبیرکلی انجام نشده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 مرداد 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 206

به "کیکاووس سعیدی: توافق انجام شده صرفا برای سرپرستی دبیرکلی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کیکاووس سعیدی: توافق انجام شده صرفا برای سرپرستی دبیرکلی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید