گزارش شرایط بندر ماهشهر؛ تجریه طلبان مسلح دستگیر شدند

به گزارش مجله کوروش بزرگ، فرماندار بندر ماهشهر اخبار در مورد شرایط این بندر را شایعات مطرح شده از سوی معاندان خواند و گفت، شرایط این بندر در آرامش است و تعدادی از تجزیه طلب ها دستگیر شدند.

گزارش شرایط بندر ماهشهر؛ تجریه طلبان مسلح دستگیر شدند

به گزارش مجله کوروش بزرگ، محسن بیرانوند، فرماندار شهرستان بندرماهشهر پیش در گفت وگو با فارس در بندرماهشهر در پاسخ به شایعات مطرح شده از سوی رسانه های معاند، اظهار کرد: شهرستان بندرماهشهر از سوی مردم، بزرگان، معتمدین و نیروهای امنیتی در آرامش کامل واقع شده است و تمام مواردی که مطرح می گردد تشویش اذهان عمومی است.

فرماندار بندرماهشهر گفت: از میان اغتشاشگران افرادی دستگیر شده اند که از سوی گروه های تجزیه طلب و دشمنان خارجی تحریک شده بودند و با سلاح وارد منطقه شدند، زمانی که نیروهای تجزیه طلب با سلاح وارد منطقه شدند نیروهای نظامی نیز با قدرت جلوی افراد مسلح ایستادند تا درس عبرتی برای آن ها باشد.

وی با رد شایعه آتش زدن نیزارهای اطراف شهرستان، اعلام کرد: شایعه آتش زدن نیزارها به هیچ عنوان صحت ندارد و هیچگونه آتش سوزی گسترده ای گزارش نشده است.

فرماندار ماهشهر: آماری از تعداد کشته ها و دستگیری ها ندارم

فیلم | روایت فارس از ماهشهر و محاصره کارخانه پتروشیمی در اغتشاشات

رئیس شورای تامین شهرستان بندر ماهشهر اضافه نمود: هیچگونه نشت مواد نفتی و یا آسیب رسیدن به خطوط انتقال مواد نفتی مشاهده نشده است و منشاء این شایعات رسانه های معاند هستند در حالی که هیچ کدام از شایعات صحت ندارد.

به گزارش خبرگزاری فارس، شهرستان بندرماهشهر در جنوب غربی استان خوزستان واقع شده است و به دلیل قرار دریافت 24 پتروشیمی کوچک و بزرگ و همچنین واقع شدن بزرگترین بندر تجاری کشور در بخش بندر امام خمینی(ره) این شهرستان همیشه از نقاط مورد توجه اتاق جنگ رسانه ای دشمن قرار داشته است.

در روزهای شروع اعتراضات بنزینی، اغتشاشگران با سوء استفاده از فضای بوجود آمده سعی داشتند جاده ورودی شهر بندر امام خمینی(ره) را مسدود کنند تا مانع از رسیدن کالای اساسی به نقاط مختلف کشور شوند.

مردم بندر ماهشهر و بندر امام خمینی(ره) پس از بازگشت آرامش به شهرهایشان با برگزاری راهپیمایی باشکوه مردمی حمایت خود را از اقدام نیروهای امنیتی و انتظامی و اقتدار کشور در مقابل اغتشاشگران و تجزیه طلبان به نمایش گذاشتند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 دی 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 615

به "گزارش شرایط بندر ماهشهر؛ تجریه طلبان مسلح دستگیر شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش شرایط بندر ماهشهر؛ تجریه طلبان مسلح دستگیر شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید