دردسر ازدواج پادشاه مالزی با ملکه زیبایی روس، تصاویر

به گزارش مجله کوروش بزرگ، پادشاه سابق مالزی پیشنهاد کرد ماهی 1500 دلار به همسر سابقش بپردازد.

دردسر ازدواج پادشاه مالزی با ملکه زیبایی روس، تصاویر

با تور مالزی ارزان از توسعه یافته ترین کشور شرق آسیا دیدن کنید.

اقتصادآنلاین: کلانتان محمد پنجم پادشاه سابق مالزی پیشنهاد کرد به همسر سابقش، ملکه زیبایی مسکو، هزینه پرورش فرزند مشترکشان را بپردازد.

به نوشته نشریه نامبرده، محمد پنجم قصد داشت صندوقی با سرمایه 250 هزار دلار تأسیس کند که هر ماه 1500 دلار برای مخارج فرزند آنها به همسر سابق خود پرداخت کند. همچنین او قول داد 100 هزار دلار طی 10 ماه به او بپردازد.

برای دریافت این پول، ملکه سابق زیبایی مسکو مجبور شد چند شرط را بپذیرد:باید فرزندشان را بر طبق موازین اسلامی - سنی بزرگ کند و به مدرسه دینی بفرستد و خودش شبکه های اجتماعی را ترک کند و تمام عکس هایش با سلطان را حذف کند. علاوه بر آن، پسرش حق تماس با محمد پنجم را نخواهد داشت.

به گزارش اسپوتینک، اما وایودینا این شروط را رد کرد. به گفته او نمایندگان سلطان نمی خواستند او به پسرش بگوید پدرش سلطان مالزی است.

پس از طلاق ملکه زیبایی مسکو از پادشاه، او چندین عکس در اینستاگرام خود منتشر کرد و گفت که پادشاه با او ازدواج کرد زیرا داشتن فرزند بزرگترین آرزوی زندگی او بود.

به گزارش اسپوتنیک مراسم عروسی این زوج در نوامبر 2018 برگزار گردید. در ماه آوریل ، ملکه زیبایی مسکو به اسلام گروید و خود را ریحان نامید و یک ماه و نیم پس از عروسی، حکم پادشاه لغو شد. اما در ژوئیه سال 2019 ، وکیل محمد پنجم طلاق این زوج را تأیید کرد.

اکسانا وایویدینا در سال 2015 دختر شایسته روسیه شد. در آن موقع 22 ساله بود. او به کار طراحی لباس و لباس شنا مشغول است.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 19 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 438

به "دردسر ازدواج پادشاه مالزی با ملکه زیبایی روس، تصاویر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دردسر ازدواج پادشاه مالزی با ملکه زیبایی روس، تصاویر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید