علم و تکنولوژی

اپلیکیشن هایی که در سخت ترین شرایط شما را آرام می نماید

زندگی پر از استرس است. مسائل مالی، صورت حساب ها، اجاره ها، بیکاری و خیلی چیزهای دیگر باعث شده درصد زیادی از مردم افسرده باشند و نتوانند آنگونه گه باید از زندگی لذت ببرند. از طرفی پیشرفت تکنولوژی و اعتیاد به گوشی های موبایل مسائل را دوچندان نموده است. اما...

16 آذر 1398

گزارش بلومبرگ بار دیگر تاریخ عرضه هدست واقعیت افزوده اپل را تایید می نماید

طبق گزارش بلومبرگ، اپل برای عرضه هدست واقعیت افزوده در سال 2020 مصمم است و ظاهرا درون لنزهای این هدست نمایشگر هولوگرافیک تعبیه شده است. مینگ چی کو، تحلیلگر مشهور محصولات اپل، مدتی قبل خاطرنشان کرد این هدست در اواسط 2020 با همکاری یک برند ثالث روانه بازار...

15 آذر 1398

اقدام تکان دهنده زن ویتنامی برای داشتن گوشی آیفون، سورپرایز شدن عروس توسط پدرش، معجزه جیغ های کودکی که مادرش را از کما خارج کرد

به گزارش خبرنگار، اگر امروز پیروز به رصد اخبار سرویس فضای مجازی در حوزه های فناوری، دانلود، اخبار داغ، سیاسیون و هنرمندان و ورزشکاران در فضای مجازی نشده اید، در ادامه لینک خبرهای پربازدید از نگاه کاربران را برای شما به نمایش گذاشته ایم.

13 آذر 1398

چرا تجارت اروپا با ایران ارزش دفاع دارد؟

در حالی که کمپین تحریم ها با هدف اعمال فشار حداکثری روی ایران ادامه دارد، به نظر می رسد اروپا فاقد ابزار برای دفاع از تجارت با تهران بوده و البته چیز چندانی برای حفظ و دفاع نمانده است.

10 آذر 1398

10 کیلوگرم انواع مواد مخدر در ایستگاه های مترو کشف شد

جانشین رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از کشف حدودا 10 کیلوگرم انواع مواد مخدر در شش ماهه نخست سال جاری در ایستگاه های مترو پایتخت اطلاع داد.

6 آذر 1398

معجزه پیکر تراشی سه بعدی

پیکر تراشی سه بعدی به روش لیپوماتیک، علاوه بر ایجاد زیبایی و فرم مناسب شخص با کاهش ذخایر چربی و کاهش وزن باعث پیشگیری و درمان بیماری هایی همچون کبد چرب، آرتروزهای مفصلی زانو و لگن، دردهای ستون فقرات، اختلالات هورمونی در خانم­ ها، کنترل قند خون و بهبود...

6 آذر 1398

پروژه های معدنی حوزه سرمایه گذاری چین در ایران است

خبرنگاران: مدیرعامل شرکت هلدینگ کما چین گفت: پروژه های بزرگ معدنی و صنایع پایه ای از جمله حوزه های کاری هستند که برای سرمایه گذاری در ایران پیگیری می شوند.

2 آذر 1398

5 فعالیت انجمن های علمی دانشجویی به دانشگاه های علوم پزشکی ابلاغ شد

مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت از ابلاغ پنج عرصه فعالیت انجمن های علمی دانشجویی به دانشگاه های علوم پزشکی کشور اطلاع داد.

1 آذر 1398

معتمدی: رشته کسب و کار در دانشگاه امیرکبیر تأسیس می گردد

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: سال جاری رشته جدید کسب وکار را راه اندازی خواهیم کرد به طوری که دانشجویان در قالب برنامه فوق العاده ای آموزش های مهارتی را پشت سر می گذارند.

28 آبان 1398

استفاده پلیس انگلیس از سگ در نبرد با جرایم سایبری

اسکاتلند یارد میخواهد از سلاح جدیدی برای مقابله با جرایم سایبری استفاده کند که این 2 سلاح 2 سگ باهوش و تعلیم دیده هستند که بینی های حساسی نیز دارند.

25 آبان 1398

بلندترین گوشی جهان فراوری می گردد

شرکت اسنشیال که به علت فراوری گوشی های خاص شهرت دارد، در حال برنامه ریزی برای فراوری گوشی هوشمند جدیدی است که به طور غیرعادی بلند است.

25 آبان 1398

حذف موازی کاری در حوزه گردشگری با ایجاد مدیریت مقصد گردشگری

مدیر کل اسبق میراث فرهنگی استان یزد با اشاره به اهمیت نیروی انسانی توانمند در توسعه گردشگری، مدیریت مقصد را در جهت تضمین نیازهای گردشگری به نیروی انسانی موثر برشمرد.

24 آبان 1398

مهم ترین عامل بروز افسردگی و هراس

یک روانشناس گفت: مهم ترین عامل بروز افسردگی، هراس و اضطراب در افراد به دلیل سیر در گذشته و آینده نگری بیش از حد و زندگی نکردن در زمان حال است.

22 آبان 1398

فارس من، امتیازهای فرزندان اساتید دانشگاه عادلانه و قانونی است

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه تربیت مدرس گفت: موضوع امتیازهای ناعادلانه فرزندان اساتید دانشگاه به هیچ عنوان قابل قبول نیست اگر تسهیلاتی به اعضای خانواده های اساتید می دهند قانونی بوده و نباید این مسأله را به یک چالش تبدیل کرد.

18 آبان 1398

اثر رژیم غذایی مناسب بر بهبود عارضه ریزش مو ، سومین شماره از گاهنامه علمی - پژوهشی ویتامین منتشر شد

به همت انجمن علمی دانشجویان تغذیه دانشگاه علوم پزشکی تبریز، شماره سوم از گاهنامه علمی - پژوهشی ویتامین منتشر شد.

16 آبان 1398

مهرماهی ها بخوانند

مهر ماهی که باشی غم هایت برای خودت است وقتی شب قبل از خواب ساعت ها به آن ها فکر می کنی و بقیه فقط خنده هایت را می بینند!

16 آبان 1398

درمان و پیشگیری از سرطان با کمک واکسن آر. ان. ای

پژوهشگران دانشگاه ام. آی. تی، راهبرد جدیدی برای ارائه واکسن های آر. ان. ای ابداع کرده اند تا سیستم ایمنی بدن را به مقابله با سرطان ترغیب کنند.

13 آبان 1398

محبوب ترین بندگان نزد خداوند چه کسانی هستند؟

حدیث پیامبر اسلام (ص) درباره محبوب ترین بندگان نزد خدواند را بخوانید.

12 آبان 1398

وزیر ارتباطات: اگر به قتل بروسلی هم محکوم شوم، از مبارزه با دزدی دست نمی کشم

وزیر ارتباطات چهارشنبه شب در لایو اینستاگرامی خود درباره اسناد منتشر شده در خصوص 200 لپ تاپ اهدایی گفت: حتی اگر فردا اخباری منتشر کنند که جهرمی قاتل بروسلی است، من باز هم با این دزدی از جیب مردم مبارزه خواهم کرد. این چیزها نمی تواند من را از هدفم دور کند....

9 آبان 1398

آزمایش قابلیت های جدید ایکس باکس وان شروع شد

مایکروسافت به تعدادی از کاربران خاص خود امکان داده تا آزمایش قابلیت های جدید کنسول بازی ایکس باکس وان را شروع نمایند.

6 آبان 1398
تعداد: (87)