همه اخبار و مقاله ها

واژگونی اتوبوس در ایتالیا جان 16 دانش آموز را گرفت

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری فرانسه، اتوبوس حامل حدود 50 دانش آموز ایتالیایی در برخورد با یک پل دچار واژگونی و حریق شد که در این میان 16 دانش آموز جان خود را از دست دادند.

18 آذر 1398

فال روزانه 27، 07، 1398

فال روزانه شنبه 27 مهر 1398چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان استدوست عزیزی که 27 مهر به جهان آمده اید، تولدت مبارک! انرژی بیش از حد خود را سال جاری بیش از سالهای قبل به کار گیرید و بدرخشید. شما با توانایی هایی که دارید می توانید از رقبایتان پیشی بگیرید...

18 آذر 1398

کنفرانس واقعیات: فلسفه و حضور ما برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران، اولین کنفرانس بین المللی دانشجویی فلسفه در روزهای 1- 4 مارس 2018 در دانشگاه اتاوا کانادا برگزار می گردد.

17 آذر 1398

رئیس جمهور کوبا با وزیر خارجه کره شمالی دیدار کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، رائول کاسترو رئیس جمهور کوبا روز آدینه با ری یونگ هو وزیر خارجه کره شمالی دیدار کرد.

16 آذر 1398

اپلیکیشن هایی که در سخت ترین شرایط شما را آرام می نماید

زندگی پر از استرس است. مسائل مالی، صورت حساب ها، اجاره ها، بیکاری و خیلی چیزهای دیگر باعث شده درصد زیادی از مردم افسرده باشند و نتوانند آنگونه گه باید از زندگی لذت ببرند. از طرفی پیشرفت تکنولوژی و اعتیاد به گوشی های موبایل مسائل را دوچندان نموده است. اما...

16 آذر 1398

برنامه عربستان برای ضربه زدن به سلطان نشین عمان به وسیله المهره

عربستان سعودی با شعله ور کردن آتش درگیری ها در المهره از این استان تحت اشغال خود در یمن برای هدف قرار دادن کشور عُمان سو ء استفاده می نماید.

16 آذر 1398

گزارش بلومبرگ بار دیگر تاریخ عرضه هدست واقعیت افزوده اپل را تایید می نماید

طبق گزارش بلومبرگ، اپل برای عرضه هدست واقعیت افزوده در سال 2020 مصمم است و ظاهرا درون لنزهای این هدست نمایشگر هولوگرافیک تعبیه شده است. مینگ چی کو، تحلیلگر مشهور محصولات اپل، مدتی قبل خاطرنشان کرد این هدست در اواسط 2020 با همکاری یک برند ثالث روانه بازار...

15 آذر 1398

لهستان 100 تن طلای خود را از انگلیس پس گرفت

لهستان که به شدت در حال بالا بردن حجم ذخایر طلای خود است، 100 تن از ذخایر طلایش را از بانک مرکزی انگلیس به داخل کشور بازگردانده است.

15 آذر 1398

فوتبالیست های بازنشسته در معرض زوال عقل

محققان دانشگاه گلاسکو اعلام کردند فوتبالیست های حرفه ای که بازنشست شدند، 3.5 برابر بیش تر از مردم عادی در خطر مرگ ناشی از زوال عقل قرار دارند.

14 آذر 1398

عنوان سومی احسان قائم مقامی در مسابقات شطرنج آزاد مالزی

احسان قائم مقامی عنوان سوم مسابقات شطرنج آزاد مالزی را از آن خود کرد.

14 آذر 1398

اقدام تکان دهنده زن ویتنامی برای داشتن گوشی آیفون، سورپرایز شدن عروس توسط پدرش، معجزه جیغ های کودکی که مادرش را از کما خارج کرد

به گزارش خبرنگار، اگر امروز پیروز به رصد اخبار سرویس فضای مجازی در حوزه های فناوری، دانلود، اخبار داغ، سیاسیون و هنرمندان و ورزشکاران در فضای مجازی نشده اید، در ادامه لینک خبرهای پربازدید از نگاه کاربران را برای شما به نمایش گذاشته ایم.

13 آذر 1398

مغلطه انفصال (Disjunction Fallacy) ، مغلطه به زبان آدمیزاد (96)

تعریف: مغلطه انفصال موقعی پیش می آید که شخصی وانمود کند به احتمال زیاد یک عضو بخشی از یک زیرمجموعه است، نه عضوی از مجموعه که شامل زیرمجموعه است. این مغلطه معمولاً از طرز تفکری ناشی می شود که گزینه های پیش رو را جدا از هم در نظر می گیرد، نه اعضایی از یک مجموعه....

13 آذر 1398

اجرای توافق سنگاپور در هاله ای از ابهام

به نظر می رسد که دنیا با یک کره شمالی شبیه پاکستان مشکل چندانی نداشته باشد.

12 آذر 1398

کامرون: دولت عراق از انگلیس خواست تا به حملات هوایی علیه داعش بپیوندد

خبرنگاران: نخست وزیر انگلیس گفت دولت عراق از لندن خواست تا به حملات هوایی علیه داعش بپیوندد.

12 آذر 1398

قهرمانی ورزشکار ویتنامی در پرش طول، نمایندگان ایران آخر شدند

ورزشکار ویتنامی در پرش طول رقابت های دوومیدانی داخل سالن آسیا قهرمان شد.

12 آذر 1398

یکی از روزهای خوب علی اکبر صالحی

جمهوری اسلامی ایران با ساخت مرکز پژوهش و تولید و توسعه رادیوداروهای سیکلوترون البرز در جمع صادرکنندگان رادیوداروهای مختلف به بازار جهانی قرار گرفت.

11 آذر 1398

گزارش تصویری از تظاهرات هند در محکومیت کشتار شیعیان پاکستان

خبرنگاران :ظهر دیروز، آدینه شیعیان هند در محکومیت کشتار 86 تن از شیعیان پاکستان تظاهرات کردند و خواهان حمایت دولت پاکستان از اقلیت شیعه در این کشور شدند.

11 آذر 1398

ورود لبنان به سومین روز اعتراضات، دیدار عون با شماری از معترضان

به گزارش خبرنگاران به نقل از المنار، بیروت، پایتخت لبنان شب گذشته شاهد درگیری هایی میان نیروهای امنیتی و تظاهرات کنندگان بود. به نحوی که پلیس ضد شورش معترضان را با استفاده از گاز اشک آور و خودروهای آب پاش متفرق کرد.

11 آذر 1398

ملی پوشان بدمینتون ایران از مالزی راهی چین شدند

ملی پوشان بدمینتون برای حضور در رقابت های بدمینتون قهرمانی آسیا، مالزی را به مقصد چین ترک کردند.

10 آذر 1398

چرا تجارت اروپا با ایران ارزش دفاع دارد؟

در حالی که کمپین تحریم ها با هدف اعمال فشار حداکثری روی ایران ادامه دارد، به نظر می رسد اروپا فاقد ابزار برای دفاع از تجارت با تهران بوده و البته چیز چندانی برای حفظ و دفاع نمانده است.

10 آذر 1398
تعداد: (426)