خودرو

این لباس ها را در باشگاه بدنسازی نپوشید

شما چه یک پیراهن جین بپوشید یا بدون پیراهن، باز هم تمرین می کنید، اما مسائلی وجود دارد که وقتی به باشگاه بدنسازی می روید باید آن ها را در نظر داشته باشید. در این مطلب می خواهیم به شما بگوییم که در باشگاه بدنسازی چه چیز هایی را نباید بپوشید تا همیشه متناسب...

24 تیر 1398

سواحل معروف پاتایا کدام هستند؟

سواحل معروف پاتایادر فاصله 150 کیلومتری از پایتخت تایلند یعنی بانکوک، یکی دیگر از مقاصد مهم گردشگری این کشور قرار گرفته است که جایی ایده آل برای افرادی است که دوست دارند تعدادی از بهترین ساحل های تایلند را ببینند، داریم در خصوص پاتایا حرف می زنیم. می خواهیم...

16 تیر 1398

پرسپولیس در راستا قهرمانی: هت تریک می کند؟

مشکل پرسپولیس این است که در بین بازی های لیگ برتر باید در لیگ قهرمانان آسیا هم به میدان برود. یعنی طی 43 روز باید 9 مسابقه سرنوشت ساز را برگزار کند.

12 تیر 1398

برخورد خودرو پراید با کامیون در جغتای 8 کشته برجای گذشت

به گزارش خبرنگاران، براتعلی میرجهانگیری پنجشنبه شب با اعلام این خبر اظهارکرد: برخورد یک دستگاه خودرو سواری پراید با کامیون در جاده جغتای به سمت ابویسان که بعدازظهر امروز رخ داد موجب کشته شدن 8 نفر شد.

3 خرداد 1398

اعلام آرای جدید کمیته انضباطی، جریمه نقدی یحیی گل محمدی

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای جدید خود را اعلام نمود.

1 خرداد 1398

شورلت کوروت در نمایشگاه دیترویت رونمایی نخواهد شد

به طور رسمی اعلام شد که C8 Corvette، خودروی جدید شورلت در نمایشگاه دیترویت حضور نخواهد داشت.

17 اردیبهشت 1398

انصاف؛ بهتربن راه چاره عبور از تحریم ها

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس گفت: برای دور زدن تحریم ها باید از ارتباطات مان با کشورهایی که با آنان مراوده تجاری داریم بیش از گذشته بهره ببریم.

12 اردیبهشت 1398

50 درصد ماشین آلات دستگاه های گیلان فرسوده و قدیمی است

به گزارش خبرنگاران، علی اوسط اکبری مقدم بعدازظهر یکشنبه در جلسه ستاد مدیریت بحران رودسر که در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار گردید، اظهارکرد: گیلان از استان های حادثه خیز کشور بوده و پیشگیری از اولویت های مهم در این استان است.

11 فروردین 1398