طراحی گرافیکی و چاپ

180 مدرسه البرز تحت پوشش آموزش های ایمنی چهارشنبه آخرسال نهاده شد

خبرنگاران: مدیر روابط عمومی آتش نشانی شهرداری کرج گفت: 180 مدرسه البرز تحت پوشش آموزش های ایمنی چهارشنبه آخرسال قرار گرفتند و 20 هزار برگه بروشور در این زمینه تهیه و توزیع شده است.

14 فروردین 1399

آقاپور: معیاری برای نظارت بر هزینه های تبلیغاتی کاندیداها وجود ندارد

یک عضو کمیسیون مالی مجلس شورای اسلامی گفت که با زیرساخت های فعلی امکان ایجاد شفافیت در خصوص هزینه تبلیغاتی کاندیداهای انتخابات مجلس وجود ندارد.

22 اسفند 1398

تفاهم نامه همکاری بین وزرای آموزش و پرورش ایران و سوریه

تفاهم نامه همکاری بین وزرای آموزش و پرورش ایران و سوریه امضا شد.

21 اسفند 1398

حضور عصر داستان با 22 عنوان کتاب چاپ نخست در نمایشگاه ، ساختمان بنیاد ادبیات داستانی جابه جا می گردد

خبرنگاران: مدیر انتشارات عصر داستان ضمن اعلام خبر جابه جایی مکان بنیاد ادبیات داستانی از خیابان موسوی به خیابان قرنی از حضور انتشارات عصر داستان با 22 عنوان کتاب چاپ اولی در نمایشگاه کتاب تهران اطلاع داد.

17 اسفند 1398

سفر به تبریز؛ سفر به شهر اولین ها

شهر تبریز یکی از قدیمی ترین شهرهای تاریخی آذربایجان شرقیاست. سفر به شهر تبریز؛ سفر به طبیعت بکر آذربایجان شرقی و گشت و گذار در تاریخ زنده است. آب و هوای کوهستانی شهر تبریز باعث شده تا بهترین زمان برای سفر به امن ترین شهر ایران، فصل تابستان و بهار باشد....

7 اسفند 1398

کمترین بازدید از کدام کشور اروپایی صورت می گیرد؟

کشور سان مارینو، کشوری کوچک با قدمتی باستانی در قاره سرسبز اروپا، با وجود چشم اندازهای فوق العاده، متاسفانه گردشگران کمی را از سراسر دنیا به خود جذب می نماید. با این کشور زیبا، بیشتر آشنا شوید.

5 بهمن 1398

نشست هیات تجاری صنعت چاپ و بسته بندی هند با فعالان مالی اتاق ایران امروز برگزار می گردد

معاونت امور بین الملل اتاق ایران با صدور اطلاعیه ای اظهار داشت: نشست هیأت تجاری اتاق بازرگانی PHD (پیشرفت، هماهنگی و توسعه) کشور هند در حوزه صنایع چاپ و بسته بندی با فعالان مالی اتاق ایران، ساعت 16 امروز، یکشنبه دهم آذرماه 1398 با حضور رایزن تجاری سفارت هند...

22 دی 1398

زنگ خطر برای ورزش ایران در المپیک!

عضو هیات علمی پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی با اشاره به اینکه طی چند ماه اخیر کمیته بین المللی المپیک اقدام به کاهش 56 سهمیه در رشته کشتی آزاد و فرنگی مردان و زنان و کاهش یک وزن در رشته وزنه برداری مردان نموده است، توضیح داد: بیش از نیمی از مدال های کسب...

15 دی 1398

مقام های هنگ کنگی به برقراری آرامش در این دولتشهر امیدوارند

مقام های هنگ کنگی امیدوارند کاهش درگیری ها در روزهای گذشته و در زمان برگزاری انتخابات محلی بتواند به برقراری آرامش بیشتر پس از شش ماه ناآرامی یاری کند.

20 آذر 1398

دردسر ازدواج پادشاه مالزی با ملکه زیبایی روس، تصاویر

پادشاه سابق مالزی پیشنهاد کرد ماهی 1500 دلار به همسر سابقش بپردازد.

19 آبان 1398