هوش مصنوعی

برنامه مایکروسافت برای بازخرید 60 میلیارد دلاری سهام

مایکروسافت بزرگترین برنامه بازخرید سهام خود به اندازه حداکثر 60 میلیارد دلار را اظهار داشت.

28 شهریور 1400

اینستاگرام جهت حفاظت از امنیت بچه ها از کاربران تاریخ تولد می خواهد

از آنجایی که اینستاگرام پلتفرم محبوبی برای کاربرانش است، بسیاری از بچه ها و نوجوانان هم از آن استفاده می کنند؛ به همین علت این اپلیکیشن در آپدیت نو خود از قابلیت نوی در جهت حفظ امنیت بچه ها برخوردار می شود که برای تحقق این هدف، از کاربران تاریخ تولد می...

12 شهریور 1400

شرایط اضطراری برق در یک ماه آینده

خبرنگاران - مدیرعامل توانیر گفت: حدود یک ماه آینده شرایط اضطراری است و امید می رود با یاری مردم از این شرایط عبور کنیم.

1 شهریور 1400

عرضه محتوای جدید برای گوست ریکان برک پوینت در 2021 هم ادامه دارد

با وجود اینکه بازی گوست ریکان بریک پوینت آغاز بسیار سخت و بدی را تجربه کرد، اما یوبی سافت همچنان درصدد آن است که از این بازی پشتیبانی کند و محتوای جدیدی را برای این اثر عرضه کند. به تازگی یوبی سافت اعلام نموده که هواداران گوست ریکان می توانند در سال 2021...

4 فروردین 1400

اولین پرواز پهپاد جنگی بوئینگ انجام شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از نیواطلس، دولت استرالیا بعد از پرواز پیروز این نمونه اولیه سفارش خرید سه پهپاد تهاجمی دیگر را نیز به بوئینگ ارائه داده است. طراحی و فراوری این پهپاد با همکاری نیروی هوایی ارتش استرالیا صورت گرفته و نتیجه سه سال مطالعه و تحقیق...

2 فروردین 1400

کاربردهای اینترنت اشیاء در تحول آموزش

اینترنت اشیاء می تواند دستاوردهای بزرگی را برای کارآیی و کنترل بیشتر در خانه، مدرسه و محیط کار فراهم آورد. در این گزارش به کاربرد اینترنت اشیاء در بخش آموزش پرداخته ایم.

8 خرداد 1399

طرح انقلابی شرکت لاستیک سازی گودیر معرفی گردید ، لاستیک خود ترمیم کننده که هرگز نیازی به تعویض ندارد

شرکت آمریکایی گودیر که سالهاست در حوزه فراوری تایر فعالیت می نماید اختراع جدیدی را ثبت نموده است که با نام لاستیک خودترمیم کننده شناخته می گردد. این لاستیک نیازی به تعویض ندارد.

13 اردیبهشت 1399

تلویزیون هوشمند تی سی ال با لوازم منزل تعامل می نماید

شرکت چینی تی سی ال از فراوری تلویزیون های هوشمندی در سال 2020 خبر داده که دارای یک کنسول مرکزی هستند و می توانند با لوازم منزل تعامل نمایند.

19 بهمن 1398

50 سال از نخستین ارتباط دو کامپیوتر گذشت ؛ پیام ارسالی چه بود؟ ، فرستنده نخستین پیام پشیمان شده است؟

خبرنگاران - علی ملائکه:پنجاه سال پیش در چنین روزی در 29 اکتبر 1969 لئونارد کلینراک در دانشگاه کالیفرنیا در لوس آنجلس برای نخستین بار کامپیوتری در این دانشگاه را به کامپیوتر دوستش در جایی دیگر این ایالت که امروزه سیلیکون ولی نام دارد، مرتبط کرد.

27 آذر 1398

بلندترین گوشی جهان فراوری می گردد

شرکت اسنشیال که به علت فراوری گوشی های خاص شهرت دارد، در حال برنامه ریزی برای فراوری گوشی هوشمند جدیدی است که به طور غیرعادی بلند است.

25 آبان 1398

گلکسی نوت 10 پلاس؛ خوب یا بد؟

سامسونگ ادعا نموده که سری نوت خود را به دو گوشی کوچک و بزرگ تقسیم نموده تا اشخاصی با سطح اقتصادی پایین تر نیز بتوانند این گوشی را تهیه نمایند. هرچند در عمل، این تفاوت قیمت آن قدر زیاد نیست که تغییر خاصی از نظر اقتصادی به حساب بیاید.

17 مهر 1398