رکوردشکنی سریال آقازاده

به گزارش مجله کوروش بزرگ، در آستانه انتشار قسمت یازده سریال آقازاده، اپیزود قبلی این سریال با بیش از 60 میلیون دقیقه بازدید رکورد تماشای هر قسمت از سریال در شبکه نمایش خانگی را شکست.

رکوردشکنی سریال آقازاده

این قسمت از سریال آقازاده که در قالب یک اپیزود 100 دقیقه ای در روز جمعه 31 مرداد ماه منتشر شد، با گذشت سیزده روز از انتشار عدد 60 میلیون و 172 هزار و 49 دقیقه تماشا را تنها بر روی یک پلتفرم (فیلیمو) را به ثبت رساند که رکوردی برای هر قسمت سریال در بین تمام سریال های شبکه نمایش خانگی محسوب می شود.

ثبت میزان بازدید بر اساس دقیقه تماشا از مهمترین معیارهای سنجش مخاطب در شبکه نمایش خانگی است که با میزبانی سرویس های وی اودی از سریال ها و فراهم کردن بستر پخش، این معیار بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است.

آقازاده پیش از این نیز با گذشت چهار روز از انتشار قسمت اولش، رکورد 25 میلیونی دقیقه تماشا را ثبت کرده بود که پس از تنها نزدیک به دو ماه در آستانه قسمت یازدهم این عدد به حدود 59 میلیون دقیقه تماشا رسیده که با اختلاف بالاترین میزان دقیقه تماشای قسمت اول در بین کل سریال های شبکه نمایش خانگی است.

بررسی رفتار تماشای مخاطبان سریال آقازاده در سامانه نمایش درخواستی فیلیمو نشان می دهد که با گذشت 10 قسمت، همچنان میزان بازدید اپیزودهای ابتدایی در حال رشد است.

قسمت یازدهم این سریال روز جمعه 14 شهریور در سرویس های وی اودی و شبکه نمایش خانگی پخش خواهد شد.

منبع: فرارو
انتشار: 12 آبان 1399 بروزرسانی: 12 آبان 1399 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 1281

به "رکوردشکنی سریال آقازاده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رکوردشکنی سریال آقازاده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید