همسر کوبی برایانت شکایت کرد

به گزارش مجله کوروش بزرگ، همسر کوبی برایانت از شرکت هوایی دارنده هلیکوپتری که ماه گذشته به دلیل مه غلیظ دچار سانحه و موجب مرگ ستاره تیم لیکرز و دختر 13 ساله اش شد، شکایت کرد.

همسر کوبی برایانت شکایت کرد

به گزارش مجله کوروش بزرگ و به نقل از سایت خبری ام اس ان، همسر کوبی برایانت ستاره بسکتبال تیم لیکرز روز دوشنبه ضمن حضور در یک مراسم عزاداری عمومی، از شرکت حمل و نقل هوایی که مسئول انتقال همسرش و دختر 13 ساله آن ها بود، به طور رسمی شکایت کرد.

در دادخواست ونسا برایانت مبنی بر مرگ ناخوشایند همسر و فرزندش که به دادگاه عالی لس آنجلس ارائه شد، ذکر شده است که خلبان در پرواز در شرایط ابری و مه آلود سهل انگاری و مسامحه نموده است و می بایست پرواز را کنسل می نمود تا باعث سقوط هلیکوپتر و مرگ هر 9 نفر سرنشینانش نمی شد.

وی در دادخواست خود ادعا می نماید که زوبایان، خلبان هلیکوپتر به دلیل ارزیابی نادرست آب و هوا، پرواز در شرایط نامساعد جوی و عدم کنترل مناسب هلیکوپتر، در وظیفه خود سهل انگاری نموده است.

کوبی برایانت، دخترش جیانا و شش نفر از دوستانشان در راستا شرکت در مسابقات بسکتبال در یک آموزشگاه ورزشی در مامبا بودند که هلیکوپتر دچار سانحه شد و تمام سرنشینان جان خود را از دست دادند.

این شرکت ترابری هوایی بیانیه ای را در تاریخ 30 ژانویه در وب سایت خود منتشر کرد مبنی بر اینکه شوک این سانحه باعث شده است تا نتواند به مشتریان خود به طرزی مناسب خدمات ارائه دهد و شرکت را به حالت تعلیق درآورد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوادث NTSB، این شرکت از سال 1985 تا به امروز حداقل سه سقوط بالگرد داشته است که دو مورد آنها موجب مرگ افراد شده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 22 فروردین 1399 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 858

به "همسر کوبی برایانت شکایت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همسر کوبی برایانت شکایت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید