وسایلی که بازیگران معروف از فیلم ها برای خود برداشتند

به گزارش مجله کوروش بزرگ، حتی بازیگران هم دوست دارند وسایلی را که در فیلم های سینمایی از آن ها استفاده می کنند را به عنوان یادگاری با خود به خانه ببرند.

وسایلی که بازیگران معروف از فیلم ها برای خود برداشتند

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران، شاید برای شما هم سوال باشد که آیا بازیگران و یا افرادی که در پشت صحنه فیلم ها حضور دارند در خاتمه تولید یا فیلمبرداری اثر وسیله ای را برای خود به عنوان یادگاری برمی دارند یا خیر.

می توان با اطمینان گفت این افراد نمی توانند هر چیزی که می خواهند را به میل و انتخاب خودشان بر دارند، اما باید بدانید که بعضی از بازیگران معروف بدون اجازه از عوامل تولیدی فیلم وسایلی را با خود به عنوان هدیه و یادگاری با خود به خانه برده اند. در این گزارش با 10 مورد از این بازیگران آشنا شوید که وسایلی را از فیلم هایی که در آن ها نقش آفرینی کرده اند برای خود برداشته اند.

سایمون پگ

سایمون پگ، نشانی را که برای فیلم سینمایی پیشتازان فضا: به سوی تاریکی روی لباسش متصل می کرد را با خود به خانه برده است. او می گوید: در فیلم اول، هر روز باید نشان ها و حلقه هایی را با نشان اخترناوگان استفاده می کردیم و من یکی از این نشان ها را برای خود برداشتم. این نشان روی لباس بود و به صورت مخفیانه آن را جدا کردم و در کیفم گذاشتم.

رابرت داونی جونیور

جونیور در فیلم سینمایی انتقام جویان نقش تونی استارک یا مرد آهنی را بازی کرده و بعد از خاتمه فیلم یک یادگاری بزرگ را برای خود انتخاب می کند. جونیور می گوید: در آخرین فیلم انتقام جویان سکانسی را می بینید که یک A بزرگ 9 متری روی ساختمان گذاشته شده است. او به عوامل می گوید که این علامت را برای ساختمانش در ونیز می خواهد و دو هفته بعد آن را برای جونیور می برند.

کریس پرت

کریس پرت در مجموعه فیلم های محافظان کهکشان لباس و ژاکت خاصی را به تن می کند. او پس از خاتمه

فیلمبرداری این لباس را با خود به خانه می برد.

کریس همسورث

تبر اصلی شخصیت ثور در فیلم های انتقام جویان به ارزش 50 هزار دلار در یک حراجی فروخته شد، اما ثور چندین تبر دیگر که جایگزین آن بوده اند را برای خود برداشته است. او در مصاحبه اش می گوید که پنج نمونه دیگر از این تبر دارد که بسیار هم سنگین هستند. او همچنین می گوید پسرش با آن ها زیاد بازی می کند و به همین دلیل خراش ها و آسیب هایی به ان وارد شده است.

دنیل رادکلیف

رادکلیف بازیگر فیلم سینمایی هری پاتر به برداشتن یک وسیله کوچک و البته قابل توجه بسنده می کند. او عینکی که در طول فیلمبرداری روی صورتش داشت را با خود می برد. رادکلیف در این باره می گوید: عینک هایی که برای فیلم اول بوده اند اکنون بسیار کوچک هستند و قابل استفاده نیست، اما بسیار جذاب هستند. همه آن ها نیز بدون شیشه هستند. چون استفاده از عینک های شیشه دار مشکلاتی را مثل انعکاس نور ایجاد می کند.

اما واتسون

همبازی رادکلیف در فیلم سینمایی هری پارتر فقط به برداشتن یک وسیله اکتفا نمی کند و علاوه بر لباس مخصوص شخصیتش، عصا و ساعت آن را هم بر می دارد.

جنیفر لارنس

لارنس، چکمه ها و ژاکتی را که در فیلم های سینمایی بازی های گرسنگی استفاده می کرد را با خود برده است. البته او می گوید که این وسایل در کمد در حال خاک خوردن هستند و از آن ها استفاده نمی کند.

جیمزکان

و به عنوان مورد خاتمهی این لیست، باید بگوییم که جیمزکان ماشین تحریر 10 رویال که در فیلم سینمایی میزری از آن استفاده کرده بود را برای خودش برداشته است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 17 تیر 1400 بروزرسانی: 17 تیر 1400 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 1747

به "وسایلی که بازیگران معروف از فیلم ها برای خود برداشتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وسایلی که بازیگران معروف از فیلم ها برای خود برداشتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید