ترافیک سنگین در محور های شمال

به گزارش مجله کوروش بزرگ، مسدود بودن بزرگراه تهران شمال، ترافیک را در سایر محور های منتهی به مازندران سنگین نموده است.

ترافیک سنگین در محور های شمال

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرنگاران از ساری، هاشمی رئیس مرکز مدیریت راه های مازندران با بیان اینکه همزمان با تعطیلات، موج نو سفر ها نیز به مازندران شروع شده است، گفت: قطعه یک آزادراه تهران - شمال در جهت رفت و برگشت تا ساعت 24 دوشنبه 3 آبان ماه مسدود است و خودرو هایی که از این جهت تردد می کردند اکنون با ورود با سایر محور های دیگر سبب ایجاد ترافیک پرحجم شده اند.

او اضافه نمود: ترافیک در محور چالوس جهت جنوب به شمال حدفاصل بیلقان تا کندر، محدوده های سرودار، وینه، خوشبختی و سیاه بیشه سنگین است.

رئیس مرکز مدیریت راه های مازندران ادامه داد: ترافیک در محور هراز جهت جنوب به شمال محدوده لاسم، آب اسک، وانا و سه راهی چلاو نیز سنگین و در محور سوادکوه نیز مبادی ورودی از تهران به استان مازندران نیز ترافیک پرحجم گزارش شده است.

او با بیان اینکه محور های مازندران بارانی و در ارتفاعات با مه گرفتگی همراه است، گفت: راهداران مازندرانی با توجه به پیش بینی های هواشناسی مبنی بر احتمال بارش برف در ارتفاعات اکنون در محور های کوهستانی استان مستقر شده اند.

هاشمی از رانندگانی که قصد تردد در محور های کوهستانی مازندران را دارند خواست با توجه به کاهش دما و بارش باران ضمن رعایت قوانین و مقررات، تجهیزات و امکانات ایمنی را همراه داشته باشند و برای آگاهی از آخرین شرایط راه ها با تلفن گویای 141 تماس بگیرند

انتهای پیغام / ک

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 20 آبان 1400 بروزرسانی: 20 آبان 1400 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 1907

به "ترافیک سنگین در محور های شمال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترافیک سنگین در محور های شمال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید