تصاویر، گریم و پوشش عجیب نیلوفر پارسا بازیگر آوای باران در تولد 27 سالگی!

به گزارش مجله کوروش بزرگ، زندگی امروز / نیلوفر پارسا بازیگر آوای باران عکسهایی از جشن تولدش که با روز تولد چارلی چاپلین یکی بود در اینستاگرامش منتشر کرد.

تصاویر، گریم و پوشش عجیب نیلوفر پارسا بازیگر آوای باران در تولد 27 سالگی!

به گزارش زندگی امروز به نقل از مجله سبز، نیلوفر پارسا بازیگر معروف ایرانی است که با بازی در سریال آوای باران به معروفیت است او وی متولد 27 فروردین 1369 می باشد. او در صفحه اینستاگرامش عکسی از کیک تولد 27 سالگیش منتشر کرد. همچنین به مناسب یکی شدن روز تولدش با تولد چارلی چاپلین عکس هایی با تیپ چارلی چاپلینی منتشر کرد که در ادامه می توانید آن ها را مشاهده کنید.

تولد نیلوفر پارسا

نیلوفر پارسا با انتشار عکس زیر در صفحه اجتماعی اش نوشت:

و تو برایم نوشتی؛ سالِ من امروز با تولد تو نو شد …

هرسالِ من باتو نو میشود،

بهارِ من ،شکوفه زیبایم … تو بهترین نشانه تازه شدنِ دنیایی … تولدت مبارک ❤️

و من مثل همیشه با گوشه لبم لبخند زدم

جشن تولد نیلوفر پارسا

نیلوفر پارسا با تیپ چارلی چاپلینی

بیشتر بدانید:نیلوفر پارسا: برای بیتا یک ماه نخوابیدم

نیلوفر پارسا بازیگر نقش بیتا درست برخلاف نقشی که در سریال آوای باران ایفا کرد؛دختری آرام، سر به زیر و وابسته به خانواده است؛به همین دلیل بازی در این نقش برای او دشواری های خاص خودش را داشت.او از دوران کودکی شیفته بازیگری بود و سرانجام توانسترویای کودکی اش را به حقیقت پیوند بزند. با ما همراه باشید تا با نیلوفر خانم بیشتر آشنا شوید.

نیلوفر پارسا در آوای باران

بازیگری جزو آن دسته از حرفه هایی محسوب می شود که باید عشق و استعداد آن، در درونتان،از همان دوران کودکی نهفته باشد، به عبارت دیگر، این هنر تا حد زیادی ذاتی است و اینطور نیستکه ظرف مدت کوتاهی بتوانید، آن را پرورش دهید.

من از دوران کودکی ام، شیفته بازیگری بودم. شاید بخشی از این موضوع به این خاطر بودکه در دوران کودکی، پدرم دوستی داشت که بازیگر توانایی بود. به لحاظ اخلاقی هم فرد وارسته ای بودو همین موضوع باعث می شد که من به بازیگری بسیار علاقمند شوم. هیچ وقت یادم نمی رود وقتی 7 سالم بودبه خانواده گفتم که می خواهم بازیگر شوم! انگار از همان ابتدا تصمیم را برای ورود به حرفه بازیگری گرفته بودم.

وقتی بزرگتر شدم بار دیگر بحث علاقه ام نسبت به حرفه بازیگری مطرح شد. خانواده ام نسبتبه ورودم به عرصه بازیگری مخالفتی نداشتند و حتی گفتند من را حمایت می کنند اما در این میان یک شرطبرای من تعیین کردند و آن این بود که تحصیلاتم را در رشته دیگری به غیر از بازیگری ادامه دهم،من هم به این خواسته آنها که معقول به نظر می رسید تن دادم و در دانشگاه رشته IT را خواندم.

من به بازیگری علاقه زیادی داشتم، به همین دلیل دوست داشتم همه چیز را در این حرفه پله پله یاد بگیرم،در نتیجه در کلاس های بازیگری امین تارخ شرکت کردم.به موازات آن هم، در کلاس های کارگردانی تهمینه میلانی شرکت کردم.می خواستم در کنار بازیگری با کارگردانی هم آشنا شومتا از این طریق با دکوپاژ و میزنسن و نحوه بازی گرفتنکارگردان از بازیگرها آشنا شوم، چون می دانستم به این واسطه می توانمبا ابعاد بازیگری آشنا شوم و آن را به شکل اصولی فرا بگیرم.

گفتگو با نیلوفر پارسا بازیگر آوای باران

پس از کلاس های بازیگری ام که نزدیک به 6-5 سال طول کشید،تصمیم گرفتم در زمینه تست تصویری،هوشیارانه عمل کنم و در هر کاری حضور پیدا نکنم و صرفا کارهایی را انتخاب کنم که حس کنم به نام اولین قدم می توانمدر آن موثر و قوی ظاهر شوم؛ به همین دلیل در این مدت برای تست تصویر اقدام نکردم. تنها در یکاپیزود از سریال شاید برای شما اتفاقت بیفتد حضور پیدا کردم اما وقتی از طریق یکی از دوستانم متوجه شدمحه آقای سهیلی زاده در حال ساخت یک سریال تازه هستندو قصد دارند از چند بازیگر جوان به روال چند سال گذشته بهره بگیرندحس کردم فرصت مناسبی در اختیارم قرار گرفته تا بتوانم از تجاربی که در این چند سال به دست آورده ام، بهره بگیرم.

به همین دلیل برای انجام تست به دفتر وی رفتم. بعد از تست ایشان تا حدی من را امیدوار کردند و گفتندبازی ات با آنچه که مد نظر ما برای نقش بیتا هست تا حدی نزدیک است اما این موضوع به معنای این نیستکه شما را برای این نقش انتخاب کردیم. خلاصه نزدیک به یک ماه گذشت تا به من جواب قطعی برای حضوردر این نقش داده شود و در طول این مدت، من درشرایط پر استرسی به سر می بردم و شب ها خوابم نمی برداما خوشبختانه این استرس ها نتیجه داد و من سرانجام توانستم نقش بیتا را بازی کنم.

منبع: زندگی روز
انتشار: 17 شهریور 1400 بروزرسانی: 17 شهریور 1400 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 1839

به "تصاویر، گریم و پوشش عجیب نیلوفر پارسا بازیگر آوای باران در تولد 27 سالگی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر، گریم و پوشش عجیب نیلوفر پارسا بازیگر آوای باران در تولد 27 سالگی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید