خاطره های دردناک از دوران نوجوانی ، درون و برون زندگی یک بازیگر آمریکایی

به گزارش مجله کوروش بزرگ، بازیگر 56 ساله هالیوودی اعتراف کرد مادرش او را در 15 سالگی در ازای دریافت 500 دلار در اختیار یک مرد غریبه قرار داده است.

خاطره های دردناک از دوران نوجوانی ، درون و برون زندگی یک بازیگر آمریکایی

به گزارش مجله کوروش بزرگ به نقل از پی ای، دمی مور که به مناسبت انتشار کتاب خاطره هایش درون و برون به برنامه صبح به خیر آمریکا رفته بود، درباره ماجرای 40 سال پیش گفت: وقتی به خانه رسیدم، مردی مسن را دیدم که ظاهرا مادرم را می شناخت. وقتی آن مرد از من سوءاستفاده کرد، مدعی شد 500 دلار به مادرم پول داده است. آن ماجرا یک تجاوز و خیانتی نابودکننده بود؛ به ویژه وقتی شنیدم بابت این کار پول هم رد و بدل شده است.

هر چند ستاره آمریکایی قلبا حرف مرد متجاوز را باور ننموده بود اما داستان بارها تکرار شد و مرد غریبه باز هم به خانه شان آمد و رفت. مادر مور الکلی بود و دختر نوجوانش را با خود به کافه ها می برد تا به مردان نشان بدهد. این زن پس از چند بار اقدام به خودکشی انتها در 1998 از جهان رفت و مور کتاب درون و برون را به مادر فقید و سه دختر خودش از بروس ویلیس، همسر پیشین خود تقدیم نموده است.

دمی مور از دهه 1990 از پیروز ترین بازیگران هالیوود بود و به لطف بازی در فیلم های پرفروش چند مرد خوب، روح و پیشنهاد بیشرمانه جایگاهی محکم در سینمای آمریکا داشت. او در بخشی از کتاب خود نوشته است: مادرم اول بار وقتی 12 ساله بودم دست به خودکشی زد و با دخالت من از مرگ نجات یافت. با انگشتان کوچکم قرص ها را از دهانش بیرون کشیدم و کوشش کردم هر چه خورده بود بالا بیاورد.

مور در دهه 1980 به شهرت رسید و همان زمان برای رها شدن از شر الکل و مواد مدتی در مرکز بازپروری بستری بود. بعدها از ویلیس جدا و با اشتن کوچر آشنا شد که 15 سال از خودش کوچک تر بود. هر چند این زندگی هم دوام نیافت و خاتمه آن در 2012 بار دیگر او را تا آستانه نابودی پیش برد. فرزندان بازیگر آمریکایی با مادرشان قهر کردند و حدود 45 کیلو به وزن مور افزوده شد؛ چنان که در کتاب نوشته است: کور شده و خودم را گم نموده بودم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 7 آبان 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 404

به "خاطره های دردناک از دوران نوجوانی ، درون و برون زندگی یک بازیگر آمریکایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاطره های دردناک از دوران نوجوانی ، درون و برون زندگی یک بازیگر آمریکایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید