رضازاده: شکست برابر پیکان حق ما بود، تمرکز کافی نداشتیم

به گزارش مجله کوروش بزرگ، سرمربی تیم فوتسال بانوان نصر فردیس گفت: تیم ما بد بازی کرد و باخت به تیم پیکان حق مان بود.

رضازاده: شکست برابر پیکان حق ما بود، تمرکز کافی نداشتیم

معصومه رضازاده پس از شکست شاگردانش مقابل پیکان در هفته دوم لیگ برتر فوتسال بانوان به خبرنگار ورزشی خبرنگاران گفت: در روزی که 10 درصد تیم مان بازی نکرد این باخت حق مان است، چون ما باید یاد بگیریم تیمی در زمین بازی برنده می گردد که بیشتر بدود و بیشتر از آنچه مربی می خواهد را انجام دهد.

وی افزود: تیم ما بد بازی کرد و این باخت هم حق تیم ما بود. اصلا روز خوب تیم ما نبود و فکر می کنم پیکان خوب بازی کرد. ما مقابل تیمی بازی کردیم که مهره های خوب و بازیکنان حرفه ای دارند و وقتی با چنین تیم هایی خوب بازی نکنید حتما گل می خورید.

سرمربی تیم فوتسال بانوان نصر فردیس با اشاره به اینکه شاگردانش تمرکز نداشتند، گفت: از ابتدای بازی به شاگردانم گفته بودم، ترسو بازی نکنید و شجاع باشید، اما این اتفاق برای ما افتاد و وقتی نتوانید تاکتیک بازی را انجام دهید فشار زیادی روی تیم می آید و حاصل آن نتیجه تیم ما می گردد.

وی ادامه داد: فکر می کنم تمرکز کافی نداشتیم و این باخت را دادیم، اما هنوز تا خاتمه لیگ زمان زیادی داریم و هنوز خیلی اتفاقات است. تیم ما مهره های زیادی دارد و کتمان نمی کنم و مطمئنم هماهنگی ما بیشتر خواهد شد و نتایج بهتری کسب می کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 آذر 1400 بروزرسانی: 17 آذر 1400 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 1936

به "رضازاده: شکست برابر پیکان حق ما بود، تمرکز کافی نداشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضازاده: شکست برابر پیکان حق ما بود، تمرکز کافی نداشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید