سه پیشنهاد برای دو مهاجم پرسپولیس ، یک سرخپوش قطعا جدا می گردد

به گزارش مجله کوروش بزرگ، دو مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس با پیشنهاد باشگاه های لیگ رجحان برای خروج در زمستان روبرو شده اند.

سه پیشنهاد برای دو مهاجم پرسپولیس ، یک سرخپوش قطعا جدا می گردد

به گزارش خبرنگاران آنلاین، آغاز جابجایی زمستانی لیگ برتر فوتبال در پرسپولیس با تصمیم مستقیم یحیی گل محمدی انجام می گردد تا فهرست ورود و خروج بازیکنان را برای ادامه مسابقات این فصل تنظیم کند.

عملکرد ضعیف تعدادی از بازیکنان پرسپولیس باعث شده تا سرمربی سرخپوشان تصمیم قطعی اش را برای کنار گذاشتن آنها بگیرد.

در این بین برخی بازیکنان پرسپولیس با پیشنهاداتی از سایر باشگاه ها روبرو شده اند تا بتوانند نیم فصل دوم به یکی از تیم های دیگر لیگ برتر بروند.

درخواست هایی که هنوز به طور رسمی در اختیار باشگاه قرار نگرفته است اما مدیر برنامه های مهدی عبدی و حامد پاکدل به باشگاه اعلام نموده اند فولاد، آلومینیوم اراک و مس خواهان جذب دو مهاجم فعلی پرسپولیس هستند.

دو مهاجم داخلی پرسپولیس در حالی روبروی در خروج باشگاه قرار گرفته اند که در نیم فصل اول به هیچ وجه نتوانستند انتظارات کادر فنی را برآورده نمایند تا رفتن آنها دور از باور نباشد.

با این حال باشگاه پرسپولیس خواهان نامه نگاری مستقیم باشگاه های خواهان این دو مهاجم شده است تا شرایط آنها را آنالیز کند. از سوی دیگر خروج هر یک را بر عهده گل محمدی گذاشته است تا درباره جدایی احتمالی دو مهاجم تیمش که جایی در تفکرات فنی او در هفته های گذشته نداشته اند تصمیم گیری کند.

سرمربی سرخپوشان مرکز هم تصمیم خود برای جدایی قطعی یکی از این مهاجمان را گرفته است اما نفر دوم در صورت جذب گزینه های مورد نظر در خط حمله از این تیم به صورت قرضی جدا خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 26 دی 1401 بروزرسانی: 26 دی 1401 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 2247

به "سه پیشنهاد برای دو مهاجم پرسپولیس ، یک سرخپوش قطعا جدا می گردد" امتیاز دهید

1 کاربر به "سه پیشنهاد برای دو مهاجم پرسپولیس ، یک سرخپوش قطعا جدا می گردد" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سه پیشنهاد برای دو مهاجم پرسپولیس ، یک سرخپوش قطعا جدا می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید