(ویدیو) مهران مدیری خطاب به رضائیان: اگر جای رونالدو بودم می زدمت!

به گزارش مجله کوروش بزرگ، مهران مدیری شب گذشته در دورهمی با رامین رضاییان بازیکن فوتبال تبادل نظر کرد.

(ویدیو) مهران مدیری خطاب به رضائیان: اگر جای رونالدو بودم می زدمت!

به گزارش باشگاه خبرنگاران، در بخش اول رضاییان درباره اهداف خود گفت: فوتبال هر فوتبالیستی نشان دهنده شرایط زندگی او است، من اعتقاد دارم اگر درست و شرافتمندانه زندگی کند، راه درستی را انتخاب می نماید. من امیدم به خداست و همه چیز را برای من خوب چیده است. شانس برای موفقیت تاثیردارد، همواره این شجاعت را داشتم که برای هدفم بجنگم و از خط قرمز و هدف هایم دور نشده ام؛ اعتقاد دارم راه دست به نتیجه می رسد.

وی اضافه نمود: در الشحانیه قطر بازی می کنم و سه سال قرارداد دارم. البته به خاطر کرونا تعطیل شدیم، اما زمانی که به ایران برگردم ترجیح می دهم برای پرسپولیس بازی کنم.

علت گریه کردن رامین رضاییان برای فیلم ترکیه ای

رضاییان درباره گریه کردنش برای فیلم ترکیه ای گفت: به نظرم کار بدی نکردم چراکه فیلم خیلی تاثیر گذاری است. کسی که فیلم را معرفی کرد گفت: با این فیلم گریه می کنی و من فیلم گریه هایم را برای آن شخص گرفتم و دیدم خیلی تاثیر گذار بود، به همین دلیل گفتم بقیه هم آن فیلم را تماشا نمایند.

بازیکن تیم ملی درباره خاطره از رونالدو در بازی جام جهانی تعریف کرد: رونالدو بازیکنی است که خیلی دوستش دارم، زندگی شخصی متفاوت و استایل بدنی خوبی دارد. وقتی در جام جهانی روسیه روبروی او بازی می کردم، سعی کردم روحی و روانی اذیتش کنم که حتی انگلیسی بهم می گفت چرا به من دست می زنی؟ گفتم دوست دارم. (خنده)

مدیری گفت: من اگر جای رونالدو بودم جوری می زدمت که کارت قرمز بگیرم از زمین بیرون بروم.

رضاییان شرح داد: حتی من روی سر رونالدو سر می زدم، بعد روبه رویش می ایستادم می گفتم دیدی روی سرت توپ زدم.

مدیری درباره حاشیه سال 95 از رضاییان سوال کرد و او پاسخ داد: حاشیه این بود که از پرسپولیس خارج شدم، نمی توانم بگویم حاشیه، چون بی تجربه بودم. فکر نمی کردم اینقدر محبوب باشم. من و مهدی طارمی به ترکیه رفتیم، مسائلی پیش آمد و دوباره برگشتیم و خاطرات خوبی برای پرسپولیس ساختیم.

رضاییان درباره ازدواج شرح داد: ازدواج نکردم، نمی دانم چه جوری شما را قانع کنم آخه بعد ار کارمعدن اقناع شما جزو کار های سخت محسوب می گردد. البته من به خاطر دغدغه فکری که برای شغلم دارم، هنوز شرایط ازدواج ندارم، اما عاشق زندگی، تشکیل خانواده و بچه هستم.

رضاییان درباره هماهنگی با طارمی شرح داد: من و مهدی طارمی خیلی خوب بودیم، حتی همواره مهدی می گفت توپ برای من سانت کن، اما خیلی کم پیش می آمد که این اتفاق رخ دهد، اگر هم شانسی توپ روی سر مهدی می افتاد می گفتم دیدی به خاطر تو سانت کردم (خنده) مهدی هم ساده، باور می کرد به خاطر او سانت کردم.

این بازیکن درباره شغل مورد علاقه اش گفت: دندانپزشکی را از بچگی خیلی دوست داشتم، اما مطمئن بودم که ورزشکار می شدم.

رضاییان درباره دنده عقب در اتوبان شرح داد:چند سال پیش شب دراتوبان با پراید هاچ بک دنده عقب می رفتم، فکر نمی کردم کسی در اتوبان باشد؛ زمانی که تصادف کردم تا جایگاه ماشین جمع شد، خدا خیلی دوستم داشت.

مسابقه عجیب مهران مدیری و دوستانش

مدیری هم خاطره جالبی تعریف کرد: عقل ما رو فقط نگاه کنید، من و دوستانم مسابقه گذاشتیم که دنده عقب تا شمال برویم. اما از درب خانه تا سر کوچه رفتیم، کلا منتفی شد و گفتیم مسابقه دیگری داشته باشیم.

منبع: فرارو
انتشار: 25 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 1183

به "(ویدیو) مهران مدیری خطاب به رضائیان: اگر جای رونالدو بودم می زدمت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(ویدیو) مهران مدیری خطاب به رضائیان: اگر جای رونالدو بودم می زدمت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید