پشت پرده انتقال پورعلی گنجی به العربی: اسپایر

به گزارش مجله کوروش بزرگ، گویا باشگاه های یوپن و العربی، هر دو زیر نظر اسپایر فعالیت می نمایند و همین مسئله دلیل انتقال پورعلی گنجی از بلژیک به قطر است. اتفاقی که راستا جدید مدافع 26 ساله تیم ملی را معین نموده است.

پشت پرده انتقال پورعلی گنجی به العربی: اسپایر

چرا پورعلی گنجی به قطر برگشت؟

مرتضی پورعلی گنجی ابتدای فصل و بعد از حدود 3 سال بازی برای السد به بلژیک رفت تا پیراهن یوپن را بپوشد. در همان مقطع خیلی ها به انتخاب مدافع آماده و مطمئن تیم ملی ایران خرده گرفتند اما پورعلی گنجی در پاسخ به انتقادها گفت: هدفم حضور در فوتبال اروپا بود. یوپن سکوی پرتاب من به تیم های بزرگتر است. پورعلی گنجی در یوپن بازی زیر نظر کلود ماکله له را تجربه کرد و البته در یکی دو بازی حتی به بازوبند کاپیتانی این تیم هم رسید. در بلژیک همه بر این عقیده بودند که پورعلی گنجی می تواند پله های ترقی را طی کند و پیراهن تیم های مطرح این کشور را بر تن کند و یا به لیگ های معتبر اروپایی برسد. اتفاقی که هرگز رخ نداد و مدافع تیم ملی ایران انتخاب عجیبی انجام داد.

بعد از تنها نیم فصل بازی برای یوپن و البته حضور در جام ملت های آسیا، پورعلی گنجی در انتقالی غیرمنتظره به لیگ ستارگان قطر برگشت و پیراهن العربی را پوشید. با قراردادی به مدت 3 فصل و نیم و رقمی بالا که هنوز میزان دقیق آن معین نشده است. پورعلی گنجی در حالی العربی را برای ادامه فوتبال خود انتخاب نموده که از نظر خیلی از کارشناس ها توانایی بازی در سطوح بالاتر فوتبال اروپا را داشت. -

درباره دلیل نهایی شدن این انتقال، حرف و حدیث های فراوانی وجود دارد. گویا باشگاه های یوپن و العربی، هر دو زیر نظر اسپایر فعالیت می نمایند و حتی باشگاه بلژیکی از وجود این اسپانسر روی پیراهن خود سود می برد. همین مسئله و اینکه هر دو اسپایر را به عنوان یک اسپانسر و حامی معین معین نموده اند، دلیل انتقال پورعلی گنجی از بلژیک به قطر است. اتفاقی که راستا جدید مدافع 26 ساله تیم ملی را معین نموده است. مدافعی که در انتها قرارداد بال العربی به مرز 30 سالگی می رسد و همین مسئله شاید باعث گردد او را دیگر در فوتبال اروپا نبینیم.

2

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 17 خرداد 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 136

به "پشت پرده انتقال پورعلی گنجی به العربی: اسپایر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پشت پرده انتقال پورعلی گنجی به العربی: اسپایر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید