تکواندو

میزبان رقابت های تکواندو نونهالان و نوجوانان قهرمانی آسیا معین شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، پس از رای گیری از اعضای اتحادیه تکواندو آسیا، مسابقات قهرمانی نوجوانان، نونهالان و پاراتکواندو آسیا در دو بخش کیوروگی و پومسه که قرار بود در سال 2021 برگزار گردد، به تعویق افتاد.

3 فروردین 1400

خبرنگاران نفرات برتر نخستین دوره تکواندو هانمادانگ استان تهران معرفی شدند

تهران- خبرنگاران- دبیر هیات تکواندو استان تهران گفت: نخستین دوره هانمادانگ تکواندو استان با معرفی نفرات برتر در سالن زنده یاد مهیمن پایتخت به خاتمه رسید.

17 بهمن 1399

اختصاصی، اعلام آمادگی ایران برای میزبانی مسابقات تکواندو قهرمانی آسیا

فدراسیون تکواندو ایران با ارسال درخواستی به اتحادیه تکواندو آسیا، آمادگی خود را برای میزبانی مسابقات تکواندو قهرمانی آسیا گفت.

29 بهمن 1398

تکواندوکار قمی راهی مسابقات قهرمانی آسیا شد

محمدرضا شعبانی ملی پوش قمی تیم ملی پاراتکواندو کشور راهی مسابقات آسیایی کره جنوبی شد.

27 بهمن 1398

الله آبادی سکان هدایت تکواندو را در دست گرفت

خبرنگاران/اصفهان پس از کش و قوس های فراوان با مجمع انتخاباتی هیئت تکواندو استان استان برگزار و شهرام الله آبادی برای مدت حداقل 4 سال به عنوان رییس هیئت تکواندو استان اصفهان معرفی شد.

5 دی 1398

صعود تکواندوکاران کشورمان در رنکینگ المپیکی

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، سایت رسمی فدراسیون جهانی تکواندو جدیدترین رنکینگ المپیکی تکواندوکاران را بیان کرد که تکواندوکاران کشورمان با توجه به موفقیت در رقابتهای گرندپری ژاپن صعود قابل توجهی در جمع بهترین ها داشتند....

15 آبان 1398

اعلام جدیدترین رنکینگ پاراتکواندو

جدیدترین رنکینگ جهانی پاراتکواندو از سوی فدراسیون اعلام شد که در این رنکینگ هوگوپوشان کشورمان پیروز شدند جایگاه خود را حفظ نمایند.

23 مهر 1398

دعوت از المپین ها برای حضور در کمیسیون صلح و ورزش کمیته المپیک

به گزارش خبرنگاران، کمیسیون صلح و ورزش در کمیته ملی المپیک در حالی پیگیر جلسات و برنامه های خود است که هنوز ترکیب این کمیسیون کامل نشده اما رایزنی هایی برای عضویت چهره های جدید صورت گرفته که بعضاً از قهرمانان المپیکی و پارالمپیکی هستند.

4 مرداد 1398