آفساید بودن هر 2 گل پرسپولیس ثابت شد خبرنگاران

به گزارش مجله کوروش بزرگ، مدیر تیم فوتبال نساجی گفت: اگر اجازه دهند تیم ها در زمین فوتبال با هم رقابت عادلانه داشته باشد نه تنها حرف و حدیثی بوجود نمی آید بلکه حق به حقدار می رسد.

آفساید بودن هر 2 گل پرسپولیس ثابت شد خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، فرهاد کوچک زاده در خصوص آخرین شرایط تیم نساجی مازندران بعد از بازی با تیم پرسپولیس گفت: سرمربی ما در بازی با پرسپولیس به ناحق کارت قرمز گرفت و از بازی اخراج شد، ولی در تمرینات کنار تیم است. از این رو با شروع مجدد تمرینات از روز دوشنبه فاز دیگری از آماده سازی تیم برای هفته های پیش رو را استارت می زنیم.

وی با اشاره به اتفاقات بازی با تیم پرسپولیس تاکید کرد: ثابت شد هر دو گل تیم پرسپولیس آفساید بود و کارشناسان به آن اذعان کردند. ما نیز اعتراض کتبی در این خصوص به فدراسیون فوتبال ارسال کردیم. امیدوارم نتیجه بگیریم و از این پس برای بازی های حساس داوران قوی تری بگذارند. هر چند نتیجه بازی برنمی شود؛ ولی دوست نداریم حق سایر تیم ها حتی در بازی برابر تیم ما ضایع شود.

کوچک زاده شرح داد: از یک ربع اول بازی سوت های این داور سمت و سوی خاصی داشت. از نوع قضاوتش همه چیز کاملا مشخص است. ما بی جهت حساس نشدیم و می دانیم اشتباهات داوری جزئی از فوتبال است، ولی وقتی این اشتباهات در 10 دقیقه اول بازی به سمت تیم مقابل است حساسیت به وجود می آید و عکس العمل مربی و بازیکن و سایر اعضای تیم را به همراه خواهد داشت

مدیر تیم نساجی در خصوص اظهارات ساکت الهامی در خصوص تزریق واکسن کرونا به تیم پرسپولیس و واکنش کمیته پزشکی ورزشی گفت: الهامی با ذکر این مطلب در واقع مثال زده است. او معتقد بود وقتی پرسپولیس ها با وجود شرایط کرونایی تیم ما تا این حد به برگزاری بازی اصرار دارند حتما واکسن زدند که تا این حد مطمئن است. در واقع الهامی برای اعتماد بیش از حد پرسپولیسی ها به خودشان مثالی زده است. ما هم دوست داشتیم بازی در شرایط عادی برگزار شود و همه دیدند که به برگزاری بازی اصرار کردیم تا نگویند کرونایی های ما بهانه هستند، ولی ای کاش این بازی در شرایط برابر هم از نظر کرونا و هم از نظر داوری برگزار می شد. خیلی ها بعد از این که اعلام شد ما چند عضو کرونایی داریم ادعا کردند تیم نساجی جوسازی می کند و دنبال حاشیه سازی است. از این رو به دنبال بهانه نبودیم و برای حفظ روح جوانمردی با وجود برخی کم لطفی ها بازی کردیم.

کوچک زاده با اشاره به عملکرد دو تیم در این بازی گفت: تیم ما موقعیت های گلرنی زیادی داشت و حتی نیمه دوم بر بازی سوار بودیم. بسته بازی نکردیم و با وجود کم بودها فوتبال با کلاسی برگزار کردیم. آنها هم تیم قابل احترامی هستند، ولی خیلی هایشان می گفتند تحت فشار تیم ما بودند. اگر قضاوت کمی بهتر بود حرف و حدیث هم به وجود نمی آمد. حق ما در این بازی ضایع شد. به نظر من اشتباهات داوری بیش از حد تصور بود.

وی با اعتراض نسبت به شرایط نابرابر بازی با تیم پرسپولیس شرح داد: من بارها در ورزشگاه آزادی مقابل تیم پرسپولیس بازی کردم و همه شرایط را می دانم. داورهای زیادی را هم دیدم، ولی داور این بازی نتوانست مدیریت کند. اعتراض بازیکنان و مربی ما را با کارت جواب می داد و در مقابل اعتراض های پرخاشگرانه اعضای تیم پرسپولیس واکنشی نشان نمی داد. مگر خون آنها از ما رنگینتر است. چه تفاوتی بین تیم ها وجود دارد؟ یعنی برای تیم دیگر شخصیت قائلید و برای تیمی مثل ما نه؟ دو تیم فوتبال خوبی بازی کردند و تفاوت فنی زیادی بین تیم ها وجود نداشت تنها تفاوت این بازی را داور ایجاد کرد.

مدیر تیم نساجی ادامه داد: ارزش های تیم پرسپولیی را زیر سوال نمی برم، ولی نتیجه باید در زمین مشخص شود. در گل دوم کنار داور بودم و به او گفتم اشتباه کردی پاس در عرض نبود و رو به جلو بود، ولی جواب داد من دیدم. در حالی که همان لحظه که با من صحبت می کرد از خط آفساید 10 متر عقب تر بود. جای شکرش باقی است که در فیلم ها ثابت شد اشتباه کرده است. یعنی اگر ما این گل ها را به تیم پرسپولیس زده بودیم آفساید نمی گرفتند؟ اتفاقا خیلی راحت می گرفتند و گل را مردود اعلام می کردند. نباید بین تیم ها تفاوت باشد. اگر حرف و حدیثی هم هست و مردم می گویندبرخی تیم ها حمایت می شوند به دلیل این است که نمی گذارند تیم ها در شرایط برابر با هم رقابت کنند. اگر اجازه دهند تیم ها در شرایط برابر رقابت کنند شک نکنید تیمی که حرفه ای تر است و زحمت بیشتری کشیده پیروز خواهد شد. خوب است که تفاوت ها در زمین مشخص شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 11 اردیبهشت 1400 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 1638

به "آفساید بودن هر 2 گل پرسپولیس ثابت شد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آفساید بودن هر 2 گل پرسپولیس ثابت شد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید