احداث پل شیشه ای و معلق بر روی سد مهاباد، تاسیسات گردشگری در مهاباد رونق می گیرد؟

به گزارش مجله کوروش بزرگ، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی گفت: میراث فرهنگی استان از سرمایه گذاری در ساخت تاسیسات گردشگری مدرن مانند پل های معلق و تله کابین به طور ویژه حمایت می نماید.

احداث پل شیشه ای و معلق بر روی سد مهاباد، تاسیسات گردشگری در مهاباد رونق می گیرد؟

برای سفر با تور لوکس پوکت همراه ما باشید. هیچ جا بهتر از سواحل زیبای تایلند نمیتواند خستگی را از تن شما بدر کند و تجربه آرامش را به شما بدهد.

به گزارش خبرنگار از ، جلیل جباری مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی اظهار کرد: یکی از اقدامات برای رونق گردشگری در استان حمایت از انجام سرمایه گذاری است که برای همین منظور اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان بسته های ویژه سرمایه گذاری تهیه و در اختیار علاقه مندان قرار می دهد.

جباری اضافه نمود: از آنجایی که در حال حاضر تاسیسات گردشگری مدرن مانند ساخت تله کابین، پل معلق، پل شیشه ای و ... از جذابیت بالایی برای مسافران برخوردار است ترویج این نوع گردشگری و سوق دادن سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در این بخش از جمله برنامه های اداره کل میراث فرهنگی استان است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی بیان داشت: در صورت اثبات صلاحیت اقتصادی و فنی سرمایه گذار، اقدامات لازم برای صدور مجوز های لازم در اسرع وقت انجام خواهد گرفت تا سرمایه گذاران درگیر بروکراسی های اداری نباشند.

او توضیح داد: در حال حاضر تعدادی از سرمایه گذاران برای ساخت پل شیشه ای در سد مهاباد و پل معلق بر روی رودخانه های مهم استان اعلام آمادگی کردند.

جباری اعلام نمود: با توجه به کوهستانی بودن و طبیعت بکر و دست نخوره در بخش های مختلف استان امکان ساخت تله کابین در چندین نقطه از استان علاوه بر ارومیه نیز وجود دارد که از سرمایه گذاران برای ساخت تله کابین در این مناطق نیز دعوت می گردد.

ج

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 10 آبان 1399 بروزرسانی: 10 آبان 1399 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 1277

به "احداث پل شیشه ای و معلق بر روی سد مهاباد، تاسیسات گردشگری در مهاباد رونق می گیرد؟" امتیاز دهید

1 کاربر به "احداث پل شیشه ای و معلق بر روی سد مهاباد، تاسیسات گردشگری در مهاباد رونق می گیرد؟" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احداث پل شیشه ای و معلق بر روی سد مهاباد، تاسیسات گردشگری در مهاباد رونق می گیرد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید