افتخارات را کشتی کسب می نماید پولش را فوتبال می گیرد

به گزارش مجله کوروش بزرگ، محمدرضا طالقانی در مراسم رونمایی از دسته نوشته های غلامرضا تختی که با رونمایی از تندیس خودش هم همراه شد گفت: من با همین پیشکسوتان آغاز کردم و به خاطر علاقه زیاد به ورزش و مخصوصا کشتی تمام نقدها را به جان خریدم و کار کردم.

افتخارات را کشتی کسب می نماید پولش را فوتبال می گیرد

وی ادامه داد: با این حال مرا از کشتی بیرون کردند ولی باز هم سعی کردم یاری کشتی باشم.

این پیشکسوت ادامه داد: کار صالحی امیری و موزه ورزش بسبار سازنده و فرهنگی بود فقط یک انتقاد دارم. سالها در ورزش بودم و هستم و هر دری را می زدم می دیدم همه ورزشی هستند. در ورزش باید همه ورزشی باشند و از قهرمانان باشند. باید مدیران ورزش چکیده ورزش باشند. چرا باید بعضی از بزرگان و قهرمانان ورزشی ما کنار باشند.

طالقانی با انتقاد از شرایط موجود گفت: افتخارات برای ورزش ایران را کشتی کسب می نماید اما پولش را فوتبال می گیرد. آقای صالحی امیری در همین مراسم چندین قهرمان هستند که چه پول هایی برایشان خرج شده تا به اینجا برسند.

وی ادامه داد: ورزش ما هم اکنون المپیکی نیست. غرورم در این مدت خیلی لکه دار شده است. چرا باید تیم ملی فوتبال ایران به عراق ببازد. اما در مقابل کشتی گیران ما افتخارات زیادی کسب می نمایند.

پیشکسوت ورزش خطاب به صالحی امیری ادامه داد: تو را به خدا ورزش ایران را المپیکی ببینید و داد مرا به همه برسانید. چرا باید الان پیش خودمان بگوییم چه کنیم تا بتوانیم امثال حسن یزدانی دوباره طلا بگیرند؟ اگر مدال می خواهیم باید تفکرات ما هم المپیکی باشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 3 فروردین 1399 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 785

به "افتخارات را کشتی کسب می نماید پولش را فوتبال می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتخارات را کشتی کسب می نماید پولش را فوتبال می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید