انتخاب رشته کنکور دکتری 99 شروع شد ، آخرین مهلت ثبت رشته ها، 5 شهریورماه

به گزارش مجله کوروش بزرگ، انتخاب رشته مجازین کنکور دکتری 99 از هم اکنون در سایت سازمان سنجش آموزش کشور شروع شد و این مهلت تا 5 شهریورماه ادامه دارد.

انتخاب رشته کنکور دکتری 99 شروع شد ، آخرین مهلت ثبت رشته ها، 5 شهریورماه

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، با توجه به اعلام نتایج کنکور دکتری 99 در روز شنبه یکم شهریورماه، سازمان سنجش آموزش کشور دفترچه راهنمای انتخاب رشته این آزمون را دیروز، یکشنبه دوم شهریورماه در دسترس داوطلبان قرار داد.

مجازین به انتخاب رشته کنکور دکتری سال 99 ضروری است ضمن مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته از هم اکنون با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org برای ثبت انتخاب های خود (حداکثر 50 کدرشته محل موجود با توجه به رشته امتحانی که در آن آزمون داده اند) اقدام نمایند.

داوطلبان باید توجه داشته باشند که فرصت انتخاب رشته مجازین کنکور دکتری 99 تا روز چهارشنبه پنجم شهریورماه ادامه خواهد داشت.

لازم به ذکر است؛ اسامی معرفی شدگان دارای حدنصاب به منظور شرکت در مرحله دوم (مصاحبه، آنالیز سوابق علمی و پژوهشی و ...) همراه با برنامه زمانی مراجعه به دانشگاه های مجری در دهه سوم شهریورماه 99 به وسیله درگاه اطلاع رسانی این سازمان منتشر خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 مهر 1399 بروزرسانی: 20 مهر 1399 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 1236

به "انتخاب رشته کنکور دکتری 99 شروع شد ، آخرین مهلت ثبت رشته ها، 5 شهریورماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخاب رشته کنکور دکتری 99 شروع شد ، آخرین مهلت ثبت رشته ها، 5 شهریورماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید