تعطیلی مدارس 10 استان به دلیل کرونا ، از دو روز تا یک هفته تعطیلی

به گزارش مجله کوروش بزرگ، مدارس استان های گیلان، گلستان، قزوین، مرکزی و ... در ادامه اقدامات پیشگیرانه بهداشتی برای جلوگیری از شیوع کرونا تعطیل شد.

تعطیلی مدارس 10 استان به دلیل کرونا ، از دو روز تا یک هفته تعطیلی

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات فوق لیسانس در آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگاران، مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان در این خصوص گفت: به منظور حفظ سلامت دانش آموزان فردا یکشنبه چهارم و پس فردا دوشنبه پنجم اسفندماه تمامی مدارس گلستان در همه مقاطع تعطیل است.

در استان گیلان نیز تمامی مهدکودک ها، مدرسه ها، دانشگاه ها و آموزش گاه های غیر دولتی استان از فردا یک شنبه چهارم اسفند تا سرانجام روز چهارشنبه هفتم اسفند تعطیل شد.

از سوی دیگر اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی روز شنبه با صدور اطلاعیه ای خاطرنشان کرد تمامی مدارس استان مرکزی برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تا سرانجام هفته جاری تعطیل شده است. همچنین بر اساس این اطلاعیه تمامی آکادمی های زبان و علمی آزاد استان نیز تا سرانجام هفته تعطیل اعلام شده اند.

آموزش وپرورش استان قزوین نیز خاطرنشان کرد به منظور حفظ سلامت دانش آموزان و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، تمامی مدارس استان قزوین در روزهای یکشنبه و دوشنبه تعطیل است.

تمام مدارس استان زنجان در مناطق و نواحی 14 گانه نیز به دلیل ضرورت ضدعفونی کامل مراکز و پیشگیری از شیوع هر نوع بیماری واگیردار یکشنبه 4 اسفند ماه صبح و عصر تعطیل شدند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیز خاطرنشان کرد: به منظور حفظ سلامت دانش آموزان و فرهنگیان و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، تمامی مدارس استان مازندران در روزهای یکشنبه 98/12/4 و دوشنبه 98/12/5 تعطیل است.

تمامی مدارس دوره های تحصیلی، مراکز آموزشی علمی آزاد و زبان سراسر استان همدان در روزهای یکشنبه و دوشنبه چهارم و پنجم اسفندماه 98 در نوبت صبح و بعدازظهر تعطیل شدند.

معاون امور عمرانی استانداری البرز نیز خاطرنشان کرد: به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و توجه به سلامتی دانش آموزان و دانشجویان، فرهنگیان و خانواده ها و نظر به هماهنگی با دانشگاه علوم پزشکی استان تمامی مدارس دوره های تحصیلی و دانشگاهی، مراکز آموزشی علمی آزاد و زبان سراسر استان در روز یکشنبه چهارم اسفندماه 98 در نوبت صبح و عصر تعطیل است.

بر اساس مصوبات کارگروه ویژه شورای سلامت استان اردبیل و به منظور حفظ سلامت دانش آموزان و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، کلیه مدارس و آکادمی های علمی آزاد و زبان انگلیسی تحت پوشش آموزش و پرورش استان اردبیل در نوبت قبل از ظهر و بعد از ظهر روزهای یکشنبه و دوشنبه 4 و 5 اسفند ماه 98 تعطیل است.

سخنگوی آموزش و پرورش تهران نیز خاطرنشان کرد تمامی مدارس تهران فردا و پس فردا تعطیل خواهند بود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 19 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 843

به "تعطیلی مدارس 10 استان به دلیل کرونا ، از دو روز تا یک هفته تعطیلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعطیلی مدارس 10 استان به دلیل کرونا ، از دو روز تا یک هفته تعطیلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید