باشگاه شهرخودرو به مدیریت استان خراسان رضوی واگذار شد

به گزارش مجله کوروش بزرگ، خبرگزاری خبرنگاران- با موافقت مالک باشگاه شهرخودرو مشهد این باشگاه رسما واگذار شد.

باشگاه شهرخودرو به مدیریت استان خراسان رضوی واگذار شد

به گزارش خبرنگاران، باشگاه شهرخودرو طی ماه های اخیر به شدت درگیر مسائل مالکیتی بود. این مسائل اعتراض هواداران، اعضای کادر فنی و بازیکنان این باشگاه را نیز به همراه داشت و با انتشار خبر بازداشت مدیران شهرخودرو در بهمن ماه به اوج خود رسید، خبری که سخنگوی باشگاه در واکنش به آن اعلام کرد که ارتباطی با باشگاه شهرخودرو ندارد.

ادامه مسائل و دست و پنجه کردن تیم با مسائل مالی که اتفاقات عجیبی چون عدم توانایی پرداخت هزینه آزمایشات کرونای اعضای تیم را به همراه داشت و باعث شد که شاگردان رحمتی در آستانه بازی با ماشین سازی در تبریز با مشکل حضور در بازی نیز روبرو شوند، مسئولان شهری و ورزشی مشهد را بر آن داشت تا با جدیت بیشتری در پی عملی ساختن واگذاری باشگاه باشند. موضوعی که با مخالفت مالک باشگاه، چند هفته ای به تاخیر افتاد.

خاتمه امروز این اتفاق رخ داد و فرزاد فتاحی، مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی اعلام کرد که در جلسه امروز، فرهاد حمیداوی مالک باشگاه شهرخودرو موافقت کتبی خود را با واگذاری امتیاز این باشگاه به هیئت فوتبال خراسان رضوی اعلام کرد. به این ترتیب واگذاری باشگاه شهر خودرو که طی هفته های اخیر تحت نظارت اداره کل ورزش مشهد و هیئت فوتبال این شهر بود به صورت رسمی صورت گرفت.

با این تفاسیر به زودی فرایند واگذاری باشگاه شهرخودرو به مالک جدید انجام خواهد گرفت و به احتمال زیاد نام این باشگاه نیز تغییر خواهد کرد. تا پیش از واگذاری نیز مسئولیت و هزینه های این باشگاه فعلا برعهده هیات فوتبال استان خراسان رضوی است.

فتاحی در صفحه اینستاگرام خود در این خصوص نوشت:

در جلسه قبلی نماینده حمیداوی و اعضای حاضر در جلسه با واگذاری امتیاز به هیئت فوتبال استان خراسان رضوی موافقت کرده بودند لذا با توجه به نتایج حاصله ان شا الله به زودی مراحل تغییر نام باشگاه صورت خواهد گرفت. البته حمیداوی یک سری شرایط مالی را مطرح کرده اند که پس از بررسی های کارشناسی در خصوص بدهی ها، هزینه های جاری و مطالبات، تصمیم مقتضی گرفته خواهد شد. اینجانب به عنوان خدمتگزار ورزش استان ضمن تشکر از خدمات حمیداوی و کادر مدیریتی ایشان، امیدوارم با حمایت همه جانبه مسئولین شاهد موفقیت نماینده شایسته استان در لیگ برتر کشور باشیم.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 11 فروردین 1400 بروزرسانی: 11 فروردین 1400 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 1578

به "باشگاه شهرخودرو به مدیریت استان خراسان رضوی واگذار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه شهرخودرو به مدیریت استان خراسان رضوی واگذار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید