ساخت 320 کیلومتر پیاده رو و جهت دوچرخه در سال گذشته

به گزارش مجله کوروش بزرگ، تهران (پانا) - معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، از پیشرفت 320 کیلومتری طرح به راه (بهسازی معابر پیاده رو و احداث مسیرهای دوچرخه) طی سال گذشته اطلاع داد.

ساخت 320 کیلومتر پیاده رو و جهت دوچرخه در سال گذشته

به گزارش شهرداری تهران، صفا صبوری دیلمی که در تشریح دستاوردهای اجرایی طرح به راه طی سال گذشته سخن می گفت، با بیان آنکه در سرانجام هفته پنجاه و دوم اجرای طرح منتهی به بیست و ششم اسفندماه سال 1399 نزدیک به 228 کیلومتر از معابر پیاده رو شهر تهران بهسازی شده است، یادآور شد: این دستاورد اجرایی با احتساب احداث راستاهای ویژه دوچرخه سواری در معابری که از پیاده روهای مناسب برخوردار بوده است به 320 کیلومتر می رسد.

وی تعداد معابری که طی سال گذشته تحت اجرای عملیات بهسازی پیاده روها و احداث راستا ویژه دوچرخه قرار گرفته اند را 311 معبر در سطح مناطق 22گانه پایتخت ذکر و افزود: هم اکنون 136 معبر در نقاط مختلف پایتخت در حال اجرای اقدامات مرمتی طرح به راه است. در حال حاضر حدود نیمی از پیشرفت فیزیکی طرح فوق با هدف بهسازی 500 کیلومتر طول از معابر پیاده روی شهر تهران محقق شده و ادامه عملیات اجرایی به عنوان یک طرح مستمر در امسال نیز پیگیری خواهد شد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر لزوم برآورده ساختن بخشی از نیازهای شهر تهران در گام دوم طرح به راه، از شناسایی و احصای این نیازها در جلسات کارشناسی با معاونان فنی و عمرانی مناطق و مطابق با برنامه های راستا دوچرخه معاونت حمل و نقل و ترافیک اطلاع داد و از معاونت های فنی و عمرانی مناطق 22گانه و سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران به عنوان مجریان طرح خواست تا برای برطرف موانع اجرایی موجود و تسریع در عملیات بهسازی معابر پیاده روی شهر تهران کوشش نمایند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 29 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 29 اردیبهشت 1400 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 1670

به "ساخت 320 کیلومتر پیاده رو و جهت دوچرخه در سال گذشته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساخت 320 کیلومتر پیاده رو و جهت دوچرخه در سال گذشته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید