علی کریمی بهترین بازیکن سال بود، برای حذف کرونا همه باید کمک کنند

به گزارش مجله کوروش بزرگ، هادی طباطبایی در مصاحبه با خبرنگاران گفت: سال 98 خوب به اتمام نرسید و کرونا کام همه دنیا را تلخ کرد. کرونا فوتبال را در دنیا تعطیل کرد تا خلاء این ورزش بیشتر از همیشه به چشم آید. حالا همه دنیا تشنه دیدن یک بازی فوتبال هستند و شرایط برگزاری آن موجود نیست.

علی کریمی بهترین بازیکن سال بود، برای حذف کرونا همه باید کمک کنند

وی افزود: دنیا به چالش بزرگی برخورد کرده و فوتبال هم در پی آن به بن بست رسیده است. در حال حاضر هم هیچ متخصصی نمی داند که قرار است فوتبال در این فصل چطور به سرانجام برسد. اتاق های فکر در سراسر دنیا برای یافتن راه حل مناسب تلاش می کنند و آنچیزی که فعلا به ذهن می رسد، تعطیلی کل فصل است.

ملی پوش سابق فوتبال در خصوص حرکت فرهنگی-اجتماعی ملی پوشان سابق فوتبال در راستای گندزدایی از یکی از خیابان های تهران بیان داشت: بچه ها به من محبت داشتند و به هر کدام از همبازیان سابقم زنگ زدم از این حرکت استقبال کردند. این یک حرکت کاملا نمادین و فرهنگی بود و ما سعی کردیم به این ترتیب در جامعه فرهنگ سازی کنیم تا مردم هم به این حرکات داوطلبانه ترقیب پیدا کنند.

طباطبایی در ادامه بیان داشت: این حرکت را ادامه خواهیم داد و در روزهای آینده هم همراه با دیگر پیشکسوتان در خیابان های دیگر به فعالیت اجتماعی علیه کرونا خواهیم پرداخت. امیدوارم برای از بین بردن کرونا همه مردم دست به دست هم دهند چون در غیر این صورت شکست دادن این بیماری مرموز و خطرناک بسیار سخت خواهد بود.

پیشکسوت آبی پوشان در پاسخ به این سئوال مجله کوروش بزرگ که از وی پرسید بهترین بازیکن سال 98 از نظر او کیست پاسخ داد: هرچند مهدی قائدی ارزشمند ترین بازیکن است و بیشترین گل و بیشترین پاس گل را دارد، اما به نظر من عملکرد علی کریمی از همه بازیکنان در سال 98 بهتر بوده. کریمی نقش نخ تسبیح را در تیم استقلال ایفا کرد و محور این تیم در میانه میدان بود. کریمی این شایستگی را دارد که او را بهترین بازیکن سال دانست.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 3 خرداد 1399 بروزرسانی: 3 خرداد 1399 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 958

به "علی کریمی بهترین بازیکن سال بود، برای حذف کرونا همه باید کمک کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی کریمی بهترین بازیکن سال بود، برای حذف کرونا همه باید کمک کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید