فروش باشگاه میلان باز هم به تعویق افتاد

طولانی ترین مذاکره در تاریخ فوتبال ایتالیا برای انتقال مالکیت باشگاه میلان برای دو هفته دیگر هم تمدید شد.

فروش باشگاه میلان باز هم به تعویق افتاد

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش خبرنگاران، فروش سهام باشگاه میلان از سوی خانواده برلوسکونی به عنوان مالک این باشگاه به مشتریان چینی روسونری که قرار بود چهار روز دیگر نهایی گردد، برای دو هفته دیگر هم به تعویق افتاد.

تا پیش از این بیماری سیلویو برلوسکونی مالک باشگاه میلان و بستری شدن او در بیمارستان سبب شده بود که فرایند مذاکرات به تعویق بیفتد اما اکنون با وجود سلامت نخست وزیر پیشین ایتالیا، ظاهراً پروسه انتقال مالکیت روسونری به گروه سرمایه گذاران چینی که هویت شان فاش نشده، بن بست خورده است.

به نوشته نشریه گاتزتا دلواسپورت ایتالیا مدت مذاکرات طرفین احتمال برای چندمین بار تمدید خواه شد چرا که جزئیات حقوقی این جابجایی هنوز به طور کاملاً تعیین نشده است. این نشریه نوشته است که به تعویق افتادن انتقال مالکیت باشگاه میلان با توافق هر دو طرف انجام شده است و به شایعه پیشنهاد جدید بی تائه چابول، مشتری قدیمی باشگاه میلان هم هیچ ربطی ندارد.

بی تائه چابول پیش از این به برلوسکونی پیشنهاد خرید 48 درصد از سهام باشگاه را داده بود تا خودش همچنان رئیس باشگاه بماند که البته این خواسته او محقق نشد. مذاکرات میان میلان و مشتری چینی جدیدش اما بیشتر از آن پیشرفت داشته که احتمال لغو انتقال مالکیت باشگاه وجود داشته باشد.

منبع: تسنیم
انتشار: 21 دی 1398 بروزرسانی: 21 دی 1398 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 585

به "فروش باشگاه میلان باز هم به تعویق افتاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروش باشگاه میلان باز هم به تعویق افتاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید