مقاله: بهترین مکان ها برای تماشای نهنگ در کانادا

به گزارش مجله کوروش بزرگ، دهکده تاریخی تادوساک در کبک در دهانه رودخانه های Saguenay و St. Lawrence واقع شده است. رودخانه Saguenay دارای آب شیرین است در حالی که St. Lawrence دارای آب شور است و این رودخانه ها برای تماشای نهنگ ها کاملا مناسب است. گونه هایی که می توان آنها را مشاهده کرد عمدتاً نهنگ های blue، minke، humpback و beluga هستند. میتوانید لباس نارنجی روشن، که توسط شرکت های مختلف گردشگری در منطقه ارائه می گردد را بپوشید و از Zodiac بهترین دید را به نهنگها داشته باشید.

مقاله: بهترین مکان ها برای تماشای نهنگ در کانادا

ارتفاعات زیبای Cape Breton از یک منطقه ساحلی کوهستانی در استان Nova Scotia اقیانوس اطلس تشکیل شده است. از سواحل یا از داخل زودیاک یا کاتاماران، می توانید نهنگ های کوهان دار، گونه های humpback و fin و pilot را ببینید. بهترین فصل جولای و آگوست است

استان Newfoundland و Labrador به سواحل اقیانوس اطلس کانادا منتهی می گردد و این منطقه یکی از بهترین نقاط تماشای نهنگ در دنیا است. 22 گونه نهنگ در اینجا دیده شده است، از جمله گونه های humpbacks، orca، minke، blue و fin. این نهنگ ها در آبهای یخ زده نیز زندگی می نمایند. فصل مناسب تماشای نهنگ ها بین ماه های می و سپتامبر است و آنها را می توان از خط ساحلی یا از قایق یا کایاک دریایی تماشا کرد.

Telegraph Cove بخشی از ذخیره گاه زیست محیطی رابسون بایت (مایکل بیگ) نیز در بریتیش کلمبیا واقع شده است و تنها پناهگاه معین شده کانادا برای اورک ها یا نهنگ های قاتل است. برای محافظت از جمعیت اورکا که به دلیل ذخایر فراوان ماهی قزل آلا به این منطقه مهاجرت می نمایند، تردد قایق در اینجا مجاز نیست. برای حفاظت از محیط زیست، بهتر است با یک محافظ محلی کایاک سواری به آب بروید.

منبع مقاله: بهترین مکان ها برای تماشای نهنگ در کانادا

انتشار: 9 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 9 اردیبهشت 1400 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 1633

به "مقاله: بهترین مکان ها برای تماشای نهنگ در کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: بهترین مکان ها برای تماشای نهنگ در کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید