ملی پوشان جودو ایران راهی امارات شدند، خبری از ملایی نیست

اعضای تیم ملی جودو کشورمان برای حضور در بیست و هفتمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا صبح امروز (جمعه) به امارات اعزام شدند.

ملی پوشان جودو ایران راهی امارات شدند، خبری از ملایی نیست

به گزارش خبرنگاران، اعضای تیم ملی جودو ایران برای حضور در بیست و هفتمین دوره مسابقات جودو قهرمانی آسیا صبح امروز(جمعه) راهی شهر فجیره امارات شد.

مصطفی ریاحی فر، ابوالفضل محمودی، قاسم نوری زاده، محمد محمدی بریمانلو، ایمان نیک اقبال، محمد جمالی، حمیدرضا ملک زاده و مهدی فتحی پور در بخش آقایان و مریم بربط، فاطمه برمکی، نرگس اسدزاده، در بخش بانوان، نمایندگان کشورمان در مسابقات قهرمانی آسیا هستند.

این در حالی است که برخلاف اظهارات مربیان تیم ملی کشورمان که از آغاز اردوها وعده حضور سعید ملایی در تمرینات و مسابقات قهرمانی آسیا را داده بودند، ملی پوش پرافتخار جودو ایران در این مسابقات تیم کشورمان را همراهی نخواهد کرد.

مراسم قرعه کشی مسابقات جودو قهرمانی آسیا بعد از ظهر امروز برگزار می شود و نمایندگان کشورمان از صبح فردا (شنبه) به مصاف رقبای خود خواهند رفت.

طبق برنامه اعلامی و در روز نخست مسابقات جودوکاران اوزان 60- و 66- کیلوگرم مردان به روی تاتامی می روند. در این اوزان مصطفی ریاحی فر، ابوالفضل محمودی و قاسم نوری زاده به مصاف رقبای خود خواهند رفت.

یکشنبه اول اردیبهشت ماه نیز رقابت های اوزان 63- و 70- کیلوگرم زنان، 73- و 81- کیلوگرم مردان برگزار می شود که نرگس اسدزاده، مریم بربط، محمد محمدی بریمانلو و مهدی فتحی پور روی تاتامی می روند.

دوشنبه دوم اردیبهشت ماه مبارزات اوزان 78- و 78+ کیلوگرم زنان، 90-، 100- و 100+ کیلوگرم مردان انجام خواهد شد که فاطمه برمکی، ایمان نیک اقبال، محمد جمالی و حمیدرضا ملک زاده به مصاف رقیبان خود خواهند رفت.

سه شنبه سوم اردیبهشت ماه نیز مسابقات در بخش تیمی انجام می شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 18 تیر 1398 شناسه مطلب: 176

به "ملی پوشان جودو ایران راهی امارات شدند، خبری از ملایی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملی پوشان جودو ایران راهی امارات شدند، خبری از ملایی نیست"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید