تور ایتالیا: موتوجی پی، کوارتارارو قهرمانی زودهنگام خود را در ایتالیا جشن گرفت، آخرین دور دکتر در خانه

به گزارش مجله کوروش بزرگ، مرحله شانزدهم مسابقات موتوجی پی قهرمانی دنیا با فزونی موتورسوار تیم رپسول هوندا به انتها رسید و جام قهرمانی فصل را فابیو کوارتارارو بالای سر برد.

تور ایتالیا: موتوجی پی، کوارتارارو قهرمانی زودهنگام خود را در ایتالیا جشن گرفت، آخرین دور دکتر در خانه

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش خبرنگاران، شانزدهمین مرحله از فصل 2021 مسابقات موتورسواری قهرمانی دنیا، موتوجی پی در پیست میسانو - مارکو سیمونچلی در شرق ایتالیا برگزار گردید و با فزونی مارک مارکس موتورسوار اسپانیایی تیم رپسول هوندا به سرانجام رسید.

پل اسپارگارو دیگر هم تیمی مارکس در مکان دوم این گرندپری ایستاد و انیو باستیانینی از تیم اسپونسوراما، سوم شد.

فابیو کوارتارارو موتوروسوار فرانسوی تیم مانستر یاماها که در این رقابت چهارم شد با مجموع 267 امتیاز برای نخستین بار به عنوان قهرمانی مسابقات موتوجی پی رسید.

جک میلر از تیم دوکاتی، دانیلو پتروچی از تیم KTM و خوان میر از تیم سوزوکی در دور سوم به علت تصادف از مسابقه خارج شدند. در ادامه، الکس مارکس و خورخه مارتین از تیم پارماک و ایکر لکیونا از KTM نتوانستند به رقابت ادامه دهند.

فرانچسکو بانیانا موتورسوار ایتالیایی تیم دوکاتی در حالی که تا دور بیست وسوم در مکان نخست قرار داشت از پیست خارج شد و نتوانست به خط سرانجام برسد.

والنتینو روسی موتوروسوار ایتالیایی باسابقه تیم یاماها که در این گرندپری، دهم شد برای آخرین بار در خانه به میدان رفت. دکتر در سرانجام این فصل، بازنشسته می گردد.

مرحله هفدهم و ماقبل سرانجامی مسابقات موتوجی پی در پیست آلگاروه مکزیک برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 آبان 1400 بروزرسانی: 23 آبان 1400 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 1911

به "تور ایتالیا: موتوجی پی، کوارتارارو قهرمانی زودهنگام خود را در ایتالیا جشن گرفت، آخرین دور دکتر در خانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ایتالیا: موتوجی پی، کوارتارارو قهرمانی زودهنگام خود را در ایتالیا جشن گرفت، آخرین دور دکتر در خانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید