همبازی شدن ستارگان سالخورده در یک کمدی

به گزارش مجله کوروش بزرگ، با برنامه ریزی برای ساخت 4 تا 6 فیلم با بازی ستاره های قدیمی و بازگرداندن آن ها به سینما، گلدی هاون، دایان کیتون و بت میدلر در یک فیلم هم بازی می شوند.

همبازی شدن ستارگان سالخورده در یک کمدی

به گزارش گروه فرهنگی مجله کوروش بزرگ به نقل از ورایتی، گلدی هاون، دایان کیتون و بت میدلر هم تیم شده اند تا در یک فیلم کمدی خانوادگی جدید با عنوان جواهرات خانوادگی محصول نیو ریپابلیک پیکچرز نقش آفرینی نمایند.

این سه نفر 24 سال پیش در فیلم کمدی کلوپ بانو های اول محصول پارامونت نقش آفرینی نموده بودند. نیو ریپابلیک میخواهد مراحل فراوری فیلم جدید خود را از 2020 شروع کند.

برایان الیور و بردلی فیشر از این شرکت تهیه نمایندگان فیلم هستند و تریسی نایبرگ مسئولیت تهیه نمایندگی اجرایی را بر عهده دارد و پیتر هوار را به عنوان فیلمنامه نویس انتخاب نموده است.

داستان جواهرات خانوادگی حول محور شخصیت های هان، میدلر و کیتون شکل می گیرد که مجبور می شوند تعطیلات کریسمس را با هم و در کنار بچه ها و نوه های شان بگذرانند، چون مردی که زمانی تمام آن ها با او ازدواج نموده بودند در یک مغازه در نیویورک از جهان می رود.

فیشر گفت: حس همراهی دایان، بت و گلدی بی نظیر و غیرقابل مقاومت است و من بسیار هیجان زده هستم که به دوباره همراه کردن آن ها روی پرده بزرگ به چند نسل از طرفداران یاری می کنم.

او اضافه نمود: این فیلم کاملاً با برنامه ما برای تامین اقتصادی و تهیه چهار تا شش فیلم استودیویی بزرگ در سال و بازگرداندن تعدادی از ستاره های سینما به پرده های بزرگ هم خوانی دارد.

پیتر هوار سال پیش یک فیلمنامه اوریجینال را برای فیلم زیر پوشش به شرکت پارامونت فروخت و کریس همسورث و تیفانی هدیش قرار است در آن فیلم نقش آفرینی نمایند. او همچنین نویسنده فیلم ایستادن، افتادن بیلی کریستال است که قرار است از روز آدینه در قالب ویدیویی و روی پرده های سینما اکران گردد.

گلدی هاون، دایان کیتون و بت میدلر هر سه 74 ساله هستند و سال هاست در سینما نقش آفرینی می نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 فروردین 1399 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 849

به "همبازی شدن ستارگان سالخورده در یک کمدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همبازی شدن ستارگان سالخورده در یک کمدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید