وان پلاس همزمان با گوگل اندروید 10 را برای گوشی هایش عرضه خواهد نمود

عمر فعالیت وان پلاس در دنیای فناوری به یک دهه نمی رسد، اما در همین مدت کوتاه توانست در بسیاری از زمینه ها فزونی خود را به اثبات برساند؛ از جمله پشتیبانی نرم افزاری و ارائه به روز رسانی های سریع برای گوشی های هوشمندش.

وان پلاس همزمان با گوگل اندروید 10 را برای گوشی هایش عرضه خواهد نمود

با توجه به موفقیت این شرکت در به روز رسانی دستگاه هایش به اندروید پای و اندروید اوریو، قطعا وان پلاس کوشش می نماید تا اندروید 10 را نیز به فاصله کمی از انتشار، برای دستگاه های محبوبی همچون وان پلاس 7 و 7 پرو ارائه کند. گفته می گردد گوگل میخواهد نسخه جدید اندروید را در روز سوم سپتامبر برای گوشی های پیکسل عرضه کند و طبق معمول انتظار می رد وان پلاس با چند هفته اختلاف، در ماه های آینده این به روز رسانی را برای گوشی هایش منتشر کند. اما ظاهرا این بار ماجرا متفاوت خواهد بود.

با توجه به اسکرین شاتی که به تازگی در Reddit ارسال شد، بحث هایی بین کاربران اجرا شده و واحد پشتیبانی نیز پاسخ جالبی داده است. این فرد مدعی شده است که وان پلاس تمایل دارد همزمان با انتشار اندروید 10، این نسخه را برای گوشی هایش عرضه کند. البته معین نیست که آیا این شرکت واقعا می تواند به این هدف بلند پروازانه خود برسد یا خیر. با این حال، هنوز چند روزی با روز سوم سپتامبر و زمان عرضه اندروید 10 فاصله داریم و ممکن است تا آن موقع اتفاق هایی رخ دهد. اگر آپدیت مذکور با مسائل فراوان همراه باشد، ممکن است بین انتشار این نسخه و عرضه آن توسط وان پلاس فاصله ایجاد گردد.

اگر این ایده در حد یک شوخی رسانه ای بوده باشد و یا وان پلاس از پس اجرای آن بر نیاید، حداقل می دانیم که کارشناس خدمات مشتریان وان پلاس تاریخ سوم سپتامبر برای انتشار اندروید 10 را تایید نموده است. البته باید این موضوع را نیز در نظر داشت که نمی توان صد درصد درباره صحت این گفتگوهای مجازی و ارتباط واقعی منتشر نمایندگان آن ها با کمپانی وان پلاس اطمینان حاصل کرد.

تا کنون تنها شرکتی همزمان با گوگل به روز رسانی نسخه جدید اندروید را عرضه نموده است، کمپانی اسنشال بود که اندروید پای را برای اسنشال فون ارائه کرد. مورد دیگری که باید به آن توجه کرد، این است که OxygenOS شرکت وان پلاس با وجود تفاوت های مختصر با اندروید خالص، کاملا با تجربه ای که گوگل با پیکسل هایش در اختیار کاربران می گذارد یکسان نیست و وان پلاس باید به روز رسانی های مربوط به قابلیت های اختصاصی رابط کاربری خود را نیز به اندروید 10 اضافه کند.

در نهایت اگر وان پلاس بتواند همزمان با گوگل به روز رسانی جدید سیستم عامل اندروید را عرضه کند، یک وجه تمایز بزرگ میان خودش و سایر فراوری نمایندگان گوشی های اندرویدی ایجاد نموده است. یکی از بزرگترین مسائل سیستم عامل اندروید این است که فراوری نمایندگان گوشی های هوشمند به دلایل مختلف، از جمله رابط های کاربری اختصاصی، به روز رسانی نسخه جدید اندروید را با فواصل زمانی متفاوتی نسبت به گوگل برای گوشی های خود عرضه می نمایند.

منبع: Phone Arena

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: بروزرسانی: 10 مهر 1398 شناسه مطلب: 305

به "وان پلاس همزمان با گوگل اندروید 10 را برای گوشی هایش عرضه خواهد نمود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وان پلاس همزمان با گوگل اندروید 10 را برای گوشی هایش عرضه خواهد نمود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید